Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Головна - Публікації - Щодо Собору РПЦ

Щодо Собору РПЦ

Вже вкотре Московія продемонструвала зверхність та невігластво до Української Церкви й нашого народу.
Самі попросили написати листа Патріарха Філарета на розгляд Собору для примирення й налагодження діалогу, а натомість розповсюджують провокативну інформацію, говорячи про якесь покаяння перед Російською Церквою за гріх розколу.
Коли Московія проголосила автокефалію своєї Церкви і відокремлення від Константинополя й Києва, то на їхню думку це було канонічно, а якщо Українська Церква забажала відокремитись від Московії (куди була насильно приєднана), то це – неканонічно. То хіба це не технологія подвійних стандартів, які демонструє Московія на протязі століть.
Але якщо з московськими посіпаками та прихильниками «руського міра» все й так давно зрозуміло, то чому наші люди навіть дотепер (коли «братній» народ розпочав війну проти нас) дають можливість московським церковникам себе обманювати та собою маніпулювати ( на основі їхнього бачення церковних канонів і церковної історії), бо повчаючи канонам й правилам церковним – вони їх свідомо перекручують та спотворюють, наголошуючи на своїй особливій канонічності й особливій благодатності. Ще дотепер нашим людям з іншого керівного центру вказують до якої Церкви ходити можна, а до якої – ні. 
Українську Православну Церкву Київського Патріархату та її предстоятеля Патріарха Філарета ось вже 25 років обливають брудом з Московії та з її українського філіалу, але Церква стоїть, утверджується й примножується, бо з нею правда, а де правда – там і є Бог. 
Ті, хто демонструє сьогодні зневагу до нашої Церкви й Патріарха, проявляють свою неосвіченість й необізнаність в церковних справах, та коли Українська Православна Церква Київського Патріархату (яка дефакто вже є і Автокефальною і Помісною Церквою), отримає визнання від Константинопольського Патріарха, бо воно вже мало бути давно, так як Київська Митрополія знаходилась в юрисдикції Константинополя майже 700 років, то їм буде соромно за ту діяльність і за ті висловлювання, що вони демонстрували усі ці роки. 
Прийшов час визначатися на чиїй ви стороні, чи на стороні правди – чи на стороні прихильників «руського міра», які на усіх фронтах наступають, як на українську державу, так і на Українську Церкву, бажаючи їм занепаду.
Бог і Його правда сьогодні на стороні України й українського народу.
З нами Бог і Україна!

Автор: Протоієрей Григорій Фоя

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

19 березня. Вівторок


ікона Б. М. "Умиління"
мч. Хрисанф
Мч. Хрисанфа і мц. Дарії (283) і з ними мчч. Клавдія, трибуна, Іларії, дружини його, Ясона і Мавра, синів їхніх, Диодора, пресвітера, і Маріана, диякона. Прав. Софії, кн. Слуцької (1612). Прп. Васси Псково-Печерської (близько 1473). Прп. Інокентія Комельського, Вологодського (1521). Мч. Панхарія (бл. 302).
Ікони Божої Матері “Розчулення” Смоленської (1103).

детальніше...

20 березня. Середа


мц. Кіріакія Римська
мц. Євфрасія Амісійська
прп. Єфросин Синозерський
Прпп. Іоана, Сергія, Патрикія та інших, в обителі св. Сави вбитих (796). Прп. Єфросина Сіноєзерського, Новгородського (1612). Мц. Фотини (Світлани), самарянки, її синів мчч. Віктора, нареченого Фотином, та Іосії; мцц. Анатолії, Фото, Фотиди, Параскеви, Киріакії, Домніни і мч. Севастіана (бл. 66). Мцц. Олександри, Клавдії, Євфрасії, Матрони, Юліанії, Євфимії і Феодосії (310). Свт. Микити, спов., архиєп. Аполлоніадського (бл. 813–820).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя