Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Ювілей районній Організації інвалідів війни і Збройних сил

Ювілей районній Організації інвалідів війни і Збройних сил

2 березня в актовій залі Центру культури «Святошин», що на проспекті Перемоги, 112, представники влади та громадськості урочисто вітали з 20-річчям з дня заснування організації. 


Цього дня поздоровити ювілярів завітали голова Святошинської райдержадміністрації Сергій Миколайович Рюмшин, заступник голови з гуманітарних питань Наталія Сергіївна Пазенко, військовий комісар Святошинського району Вадим Федорович Ліхтін. Урочисті заходи відвідав і настоятель Свято-Введенської парафії протоієрей Сергій Петленко у супроводі священика парафії протоієрея Григорія Фої.  У залі також були представники громадських організацій Святошинського району – «Червоного хреста», Ради ветеранів, Спілки в’язнів-жертв фашизму м. Києва. 


Звертаючись до присутніх, голова Святошинської райдержадміністрації Сергій Миколайович Рюмшин нагадав сивочолим захисникам Вітчизни, як 20 років тому, коли створювалась організація ветеранів, «ми з вами були молоді та красиві. А зараз, кажуть, залишилися тільки красиві». Багато років ви жили тут, творили, працювали, народжували дітей, виховували їх, і саме вони зараз втілюють у життя ваші сподівання. Ваша організація стала міцною, і зараз ви гуртуєтесь навколо неї не тільки для того, щоб вирішити певні проблеми, а найбільше, щоб спілкуватись, відчувати плече друга. Вітаючи присутніх з ювілеєм та з прийдешнім святом жінок, очільник району побажав ветеранській організації ставати ще більш потужною, впливовою. А кожному ветерану – здоров’я, поваги, а ще – віри, надії, любові, які дають наснагу до життя й надихають людей на добрі справи.


З словами привітання до присутніх звернувся і отець Сергій Петленко. Вітаючи з ювілеєм ветеранів отець настоятель зазначив, що Православна Церква завжди молиться за всіх християн, а особливо за тих, хто ціною життя захищав і продовжує захищати свою Батьківщину. Вже більше 10 років церковна громада нашої парафії духовно опікується вашою організацією і по можливості намагається надавати гуманітарну допомогу. Але головною місією Церкви залишається турбота за душі людські, тому ми не перестаємо взивати до Господа як за здоров’я живих, так і за упокій тих, хто вже пішов у життя вічне. Отець Сергій, завершуючи виступ, ще раз привітав присутніх з ювілеєм і побажав їм щастя, благополуччя, миру і злагоди у родинах, а також кріпості духовної і тілесної на многая й благая літа. 


Ветеранів також привітала заступник голови з гуманітарних питань Святошинської РДА Наталія Сергіївна Пазенко. Зокрема, вона зазначила:  «Наше покоління шанує вас і дуже любить. Сьогодні ви, шановні іменинники, побачите прекрасний концерт, який так старанно, з душею і сердечною вдячністю підготували для вас наші діти. Від імені клубу «Фотон» дозвольте вручити ветеранській організації картину, яку намалювала дівчинка. Їй 11 років, і вона дуже любить життя, яке ви колись захищали».


Далі виступив ініціатор свята – голова Організації інвалідів війни і Збройних Сил Святошинського району Петро Митрофанович Ярош. З хвилюванням він  розповів про цікаву історію заснування організації, коли після Великої Перемоги почалась розбудова зруйнованої війною країни. Саме тоді ветерани почали об’єднуватись у громадські організації для спілкування й вирішення нагальних проблем. На завершення виступу Петро Митрофанович висловив подяку керівництву Святошинської райдержадміністрації та меценатам за підтримку й закликав спроможних людей району допомагати колишнім фронтовикам та дітям війни.


Завершилися урочистості прекрасною концертною програмою для ветеранів, яку підготували учасники художньої самодіяльності Святошинського району. 


Прийміть від церковної громади нашої парафії щирі привітання дорогі ветерани з 20-річним ювілеєм з дня заснування вашої організації! Низький вам уклін за Перемогу, мир і чисте небо над нами! Міцного здоров’я захисникам Вітчизни, ласки Божої, любові рідних і близьких, пошани й довголіття! Многая вам літа! 


 Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


83 740 грн.


Церковний календар

23 травня. Четвер


Апостола Симона Зилота

Прп. Ісидори, юродивої

Апостола Симона Зилота (І). Свт. Симеона, єп. Володимирського i Суздаль­ського, в Києвi, у Ближнiх печерах (1226). Мчч. Алфiя, Филадельфа, Кипрiана, Онисима, Еразма та iнших (251). Мч. Ісихiя Антиохiйського (ІV). Прп. Ісидори, юродивої (ІV). Блж. Таїсiї (V).

Києво-Братської iкони Божої Матерi (1654).

24 травня. П'ятниця


Рiвноапп. Кирила та Мефодiя

Сщмч. Мокiя

Сщмч. Мокiя (бл. 295). Рiвноапп. Кирила (869) та Мефодiя (885), вчителiв Слов’янських. Прп. Софронiя, затворника Печерського, в Дальнiх печерах (ХІІІ). Сщмч. Йосифа, митр. Астраханського (1671). Свт. Никодима, архиєп. Сербського (1325).

Парафіяльна школа

Публікації

Патріарх Філарет: Якби в Україні була одна Церква, війни б не було.

Інтерв'ю Святійшого Патріарха Філарета для інтернет-видання OBOZREVATEL.UA

Патріарх Філарет: «Томос буде надано вже в цьому році»

Інтерв'ю Святійшого Патріарха Філарета для інтернет-видання "Лівий берег".

Я на 100% убежден, что православная церковь в Украине получит автокефалию: другого выхода нет, - Патриарх Филарет

"Еще многие сомневаются, будет ли Томос об автокефалии Украинской Церкви или нет. Я на сто процентов убежден, что будет..."

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя