Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Всі люди, які вірують в Ісуса Христа, називаються християнами. Але не всі, що називають себе християнами, є істинними послідовниками Спасителя і наступниками обіцяного Ним Царства: «Не кожен, хто говорить Мені: Господи! Господи! Увійде в Царство Небесне, а той, хто виконує волю Отця Мого Небесного» (Мф.7,21). Істинним християнином може називатися тільки той, хто вірує у Христа, сповідує Його як Сина Божого, Який прийняв природу людини, всім серцем приймає проповідуване Ним учення, виконує всі Його заповіді і в усьому законослухняний Його святій Церкві, яка є «стовпом і утвердженням істини» (1 Тим.3,15) і якій передано всі засоби, необхідні для спасіння.
Одними з основних засобів нашого спасіння є святі Таїнства. Вони встановлені Самим Господом і подаються Церквою для того, щоб людина мала можливість увійти в тісне внутрішнє єднання з Богом, сприйняти Його благодатні дії. У таїнствах благодать Бога сходить на людину й освячує все її єство – і душу, і тіло – приєднуючи його до Божественого єства, життєтворячи, обожнюючи і відновлюючи для життя вічного. У Православній Церкві існує сім таїнств: Хрещення, Миропомазання, Причастя (Євхаристія), Покаяння (Сповідь), Священство, Шлюб і Єлеєосвячення (Соборування), а всі інші священнодії належать до числа обрядів.
Таїнства Хрещення і Миропомазання.
Таїнства Причастя (Євхаристія) і Сповідь.
Таїнство Єлеєосвячення (Соборування).
Таїнство Шлюбу (Вінчання).
Також у нашому храмі здійснюються всі інші церковні треби (обряди), а саме: молебні, акафісти, водосвяття, панахиди, сорокоусти і відспівування померлих.
Проводяться різні освячення: культових предметів, житлових і робочих приміщень, транспортних засобів.
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:
100230 грн.
Церковний календар
05 березня. П'ятниця
Прп. Льва, єп. Катанського (бл. 780). Прп. Агафона, чудотворця Печерського, в Дальніх печерах (ХІІІ–ХІV). Блгв. кн. Київського Ярослава Мудрого (1054).Сщмч. Корнилія Псково-Печерського (1570). Сщмч. Садока, єп. Персидського, і з ним 128 мчч. (342–344). Прп. Агафона, папи Римського (682).
06 березня. Субота
Прп. Тимофія, що в Символах (795). Свт. Євстафія, архиєп. Антиохійського (337). Свт. Георгія, єп. Амастридського (802–811). Козельщанської ікони Божої Матері (1881).
Парафіяльна школа
Публікації
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Чи варто нам любити за календарем?
Церква Христова повчає, що ми повинні любити своїх ближніх щодня, а не за певним графіком, чи календарним днем...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя