Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Клір і парафіяни привітали настоятеля Свято-Введенського храму протоієрея Сергія Петленка з днем народження!

Клір і парафіяни привітали настоятеля Свято-Введенського храму протоієрея Сергія Петленка з днем народження!

14 червня 2014 року, в неділю всіх святих землі Української, церковна громада привітала настоятеля парафії протоієрея Сергія Петленка з днем народження.


Цього дня настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої відслужив Божественну літургію.


Наприкінці Божественної літургії клірик Свято-Введенського храму протоієрей Григорій Фоя, від імені усієї громади, привітав отця Сергія з днем народження. У своєму вітальному слові отець Григорій дав високу оцінку діяльності отця настоятеля, як душпастиря і настоятеля парафії, який турбується про усіх з батьківською любов’ю. Зокрема було зазначено про те, що завдяки невтомній та кропіткій щоденній праці отця Сергія продовжується розбудова церковного комплексу. Вітаючи отця настоятеля з днем народження, промовець побажав отцю Сергію міцного здоров'я, духовних і тілесних сил у пастирському служінні, Божої допомоги для продовження і завершення зведення нового дому Божого, а також, від усієї громади, подарував йому різьбленну ікону з дуба небесного покровителя – прп. Сергія Радонезького.


Привітав отця Сергія і отець Василій Білик, який відзначив значні особисті якості його, як священика, так і керівника парафії. Потім отець Василій виголосив отцю Сергію многоліття, а церковна громада разом з хором велично і піднесено проспівала його своєму настоятелю.    


З щирими й теплими привітаннями звернулися до отця Сергія батьки та учні недільної школи, які дякували йому за духовні настанови і батьківську турботу. Підходили і вітали свого настоятеля багато й інших парафіян, які цього дня були присутні на богослужінні, бажаючи своєму духовному наставникові  здоров’я, благополуччя, родинного затишку та Божої допомоги на усі починання.


Привітання на адресу отця Сергія надійшли від благочинного Святошинського району протоієрея Валерія Семанцо, депутата Київради Колодія Б.В., архітектора церковного комплексу Слепцова О.С. та голови спілки інвалідів і ветеранів ЗСУ 5-го мікрорайонй Буренко В.О. У своїх вітаннях вони побажали отцю Сергію міцного здоров'я, невичерпної любові, духовних сил для пастирської діяльності, Божої благодаті, а також висловили побажання якнайшвидше завершити будівництво нового великого храму.


Многії та благії літа!
Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

12 липня. Неділя

свв. апп. Петра і Павла

Славних і всехвальних первоверховних Апостолів Петра і Павла (бл. 67). Касперiвської iкони Божої Матерi (1853–1855).

13 липня. Понеділок

Собор 12 апостолів

 

свт. Софроній, єп. Іркутський

Собор славних i всехвальних 12 апостолiв: Петра, Андрiя, Якова Зеведеєва, Іоана, брата його, Филипа, Варфоломія, Фоми, Матфея, Якова Алфеєва, Юди Якового, або Фадея, Симона Зилота i Матфiя. Прп. Петра, царевича Ординського (Ростовського, 1290). Прославлення свт. Софронiя, єп. Іркутського (1918).

Волинської (XX ст.), Баликiнської (1711) та Горбанiвської (1786) iкон Божої Матерi.

Парафіяльна школа

Публікації

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Чи варто нам любити за календарем?

Церква Христова повчає, що ми повинні любити своїх ближніх щодня, а не за певним графіком, чи календарним днем...

Митрополит Епіфаній: За спиною патріарха Філарета грають деякі проросійські сили

Про Об'єднавчий собор 15 грудня, про патріарха Філарета та інші важливі теми - читайте в інтерв'ю блаженнішого "Українській правді".

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя