Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Митрополит Епіфаній освятив унікальну польову мобільну лазню для українських військових

Митрополит Епіфаній освятив унікальну польову мобільну лазню для українських військових

5 серпня 2015 р. в Етнографічному комплексі «Українське село» у с. Бузова, Києво-Святошинського району відбулося освячення і передача у зону АТО Польової мобільної сауни «Козацька лазня».


Чин освячення звершив патріарший намісник УПЦ Київського Патріархату митрополит Епіфаній. Йому співслужили: керуючий справами Київської Патріархії єпископ Агапіт, настоятель Свято-Дмитрівської парафії с. Бузова прот. Богдан Тимошенко, секретар Переяслав-Хмельницького єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк, обласний благочинний прот. Василь Чупровський, настоятель Петро-Павлівського храму на Берківцях прот. Петро Ладвинтович, клірик Свято-Володимирського патріаршого собору прот. Леонтій Никитенко, настоятель Свято-Михайлівської парафії с.Петрівське прот. Михаїл Ткач, настоятель парафії Різдва Богородиці с. Новосілки прот. Олександр Тимошенко та клірик Свято-Введенського храму м.Києва прот. Григорій Фоя. На події також був присутній політик та громадський діяч Володимир Бондаренко.


Після завершення чину освячення митрополит Епіфаній виголосив слова подяки церковній громаді с. Бузова, волонтерам і нагородив медаллю «За любов і жертовність до України» тих, хто найбільше потрудився у створенні цієї мобільної лазні.


Козацька лазня зроблена зусиллями і на кошти Переяслав-Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, які зібрав з усього світу голова єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння волонтер протоієрей Богдан Тимошенко, та на кошти волонтерів на чолі з Щеглюк Володимиром. Більшість робіт виконано власними силами і за допомогою різних волонтерських груп і волонтерів Києва.


Козацька лазня, яка паритиме, митиме і приноситиме радість і чистоту Захисникам України передається під опіку громадській організації «Медичний Корпус», яка, разом з мобільним стоматологічним кабінетом і рентген-апаратом пересуватиметься по різним позиціям українського війська і надаватиме медичні, стоматологічні і гігієнічні послуги одночасно, починаючи з середини серпня 2015 р.


Про лазню: мобільна лазня складається з військового тягача «Урал» і причепу з морським контейнером. На «Уралі», в утепленому кузові, усе технічне обладнання разом з 2 тонами води і твердопаливним бойлером на 200 літрів. На причепі встановлений морський контейнер у якому три відділення: дров’яна сауна, душова на 4 душі, переодягальня з цирульнею. Вартість проекту - 600 тисяч грн.


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

12 липня. Неділя

свв. апп. Петра і Павла

Славних і всехвальних первоверховних Апостолів Петра і Павла (бл. 67). Касперiвської iкони Божої Матерi (1853–1855).

13 липня. Понеділок

Собор 12 апостолів

 

свт. Софроній, єп. Іркутський

Собор славних i всехвальних 12 апостолiв: Петра, Андрiя, Якова Зеведеєва, Іоана, брата його, Филипа, Варфоломія, Фоми, Матфея, Якова Алфеєва, Юди Якового, або Фадея, Симона Зилота i Матфiя. Прп. Петра, царевича Ординського (Ростовського, 1290). Прославлення свт. Софронiя, єп. Іркутського (1918).

Волинської (XX ст.), Баликiнської (1711) та Горбанiвської (1786) iкон Божої Матерi.

Парафіяльна школа

Публікації

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Чи варто нам любити за календарем?

Церква Христова повчає, що ми повинні любити своїх ближніх щодня, а не за певним графіком, чи календарним днем...

Митрополит Епіфаній: За спиною патріарха Філарета грають деякі проросійські сили

Про Об'єднавчий собор 15 грудня, про патріарха Філарета та інші важливі теми - читайте в інтерв'ю блаженнішого "Українській правді".

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя