Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Предстоятель Київського Патріархату освятив храм в м. Боярці

Предстоятель Київського Патріархату освятив храм в м. Боярці

20 травня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Боярку, де звершив чин освячення новозбудованого храму на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських.


На запрошення отця настоятеля в освяченні храму та святковій Божественній літургії взяв участь настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко.


На подвір'ї храму Його Святість зустріли дітки, які привітали Предстоятеля віршами та піднесли запашний каравай.


Настоятель храму протоієрей Василій Лило подав Святійшому Владиці хрест та запросив його звершити освячення храму і Божественну літургію.


Під час Чину великого освячення храму та Літургії Святійшому Патріарху Філарету співслужили Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій та запрошене духовенство.


За богослужінням молився мер міста Боярки Зарубін Олександр Олександрович. Співав хор Київської православної богословської академії під керівництвом регента – диякона Юрія Мигаля.


Після запричасного Святійший Владика звернувся до присутніх з проповіддю, у якій привітав парафіян із завершення будівництва храму на честь святителя чудотворця Миколая та освяченням престолу.


«Сьогодні ви чули дивні слова Ісуса Христа в Євангелії, коли Він сказав, що якщо не будете їсти Його тіла і не будете пити Його крові, то не ввійдете у вічне життя. Багато послідовників Ісуса Христа, які слухали Його проповідь, після цих слів відійшли від Ісуса Христа. Чому відійшли? Тому що не могли збагнути як вони можуть їсти тіло людське і пити кров? Христос сказав: «Не будете їсти тіло і пити кров Господа – у вічне життя не увійдете». Це подібно до того як Бог сказав Аврааму, що від тебе народиться великий народ, а Аврааму було біля ста років і Сарра була приблизно в такому самому віці, тобто з точки зору людського розуму Авраам не міг народити сина, бо природа така, що не можуть в такому віці нарожувати дітей. Як поставився до цього Авраам? Авраам повірив, що народиться від нього потомок. Чому Авраам повірив? Бо сказав це Бог і тому й повірив. Порівняйте Адама з Авраамом. Бог сказав Адаму не їж з цього дерева, бо помреш, а Адам спокушений Євою, а Єва – дияволом, подумали, а чому вони помруть, якщо плоди такі прекрасні?


Тобто бачите різницю між Адамом і Авраамом. Адам не повірив, що може померти, а Авраам повірив, що від нього і від безплідної Сарри може народитися син. Бачите віру Богові Авраама і невіру Богові Адаму» - сказав Предстоятель. І далі зазначив, що без віри неможливо догодити Богові і потрібно вірити Господу Ісусу Христу, Який є істина.


«Нехай ця віра утверджується у нас не лише кожної Пасхи, коли ми вітаємо один одного Христос воскрес та відповідаємо: Воістину воскрес, а й кожної неділі, коли ми святкуємо Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа» – закликав Патріарх Філарет.


За старання у будівництві храму Святійший Патріарх Філарет відзначив орденом святителя Миколая Вижанова Сергія Васильовича, а також Патріаршими грамотами Чернійчука Михайла Вікторовича, Комарницького Антона Антоновича та Костроміну Ларису Петрівну.


Насамкінець Святійший Патріарх Філарет оглянув церковне подвір'я та благословив віруючих.


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

08 липня. Середа

кн. Петра і кн. Февронії, Муромських чудотв.

Прмц. Февронiї,  дiви (бл. 304). Блгвв. кн. Петра, в чернецтвi Давида, i кн. Февронiї, в чернецтвi Єфросинiї, Муромських чудотворцiв (1228).

09 липня. Четвер

Тихвинська ікона Б.М.

 

прп. Давида Солунського

Прп. Давида Солунського (бл. 540). Свт. Дионисiя, архиєп. Суздальського (1385). Знайдення мощей прп. Тихона Луховського, Костромського (1569). Прп. Іоана, єп. Готфського (VІІІ).

Тихвинської iкони Божої Матерi (1383).

Нямецької (1399), Седмиєзерної (ХVІІ) та Лiддської (Римської) (І) iкон Божої Матерi.

Парафіяльна школа

Публікації

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Чи варто нам любити за календарем?

Церква Христова повчає, що ми повинні любити своїх ближніх щодня, а не за певним графіком, чи календарним днем...

Митрополит Епіфаній: За спиною патріарха Філарета грають деякі проросійські сили

Про Об'єднавчий собор 15 грудня, про патріарха Філарета та інші важливі теми - читайте в інтерв'ю блаженнішого "Українській правді".

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя