Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Засідання Духовної ради в Святошинській адміністрації

Засідання Духовної ради в Святошинській адміністрації

26 вересня в сесійній залі Святошинської РДА зібрались представники релігійних організацій району на чергове засідання Міжконфесійної духовної Ради Церков і релігійних організацій. Метою засідання було розглянути організацію виконання Указу Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». Участь в засіданні взяли голова адміністрації Володимир Каретко та заступник голови Наталія Гусєва.

Участь у засiданнi прийняли також благочинний Святошинського району прот. Валерiй Семанцо та настоятель Свято-Введенського храму - прот. Сергій Петленко.


Про відзначення цієї знаменної дати проінформував ректор Київського Біблійного інституту Сергій Манелюк: «Рада Євангельських Протестантських Церков України вирішила проголосити 2017 рік „Роком Реформації” та створила оргкомітет для підготовки урочистостей і просвітницьких заходів. Протестантські громади в Україні мають давню і багату історію. Українці належать до різних гілок християнства, а наступного року весь світ відзначатиме 500-річчя Реформації, яка мала і має фундаментальний вплив на європейську цивілізацію. Відзначення цієї події важливо не лише для протестантської спільноти, а й для всієї України». Були розглянуті запропоновані заходи Протестантських громад Святошинського району які в подальшому увійдуть в районний план заходів по відзначенню 500-річчя Реформації.


«Я хочу ще раз зазначити, що для районної влади незмінною залишається повага до свободи совісті та релігійних почуттів районної громади. Нашим спільним надбанням є релігійний мир і взаємна повага, районно-церковне партнерство, що є вагомим здобутком яке ми маємо берегти та розвивати. Діяльність районної Ради Церков викликає повагу. І ми спільними зусиллями будемо сприятимемо проведенню в районі заходів з нагоди цієї дати на високому рівні», - зазначив очільник районної влади Володимир Каретко.


Також, під час засідання були розглянуті пропозиції започаткування проведення фестивалю духовної музики в Церквах за участі вихованців естетичних закладів району. Обговорили і подальшу можливість допомоги незахищеним верствам населення, зокрема військовослужбовцям, сім’ям загиблих, дітям з родин СЖО. Окремо розглянули проведення навчальних заходів по наданню первинної медичної допомоги при недільних школах.


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

12 липня. Неділя

свв. апп. Петра і Павла

Славних і всехвальних первоверховних Апостолів Петра і Павла (бл. 67). Касперiвської iкони Божої Матерi (1853–1855).

13 липня. Понеділок

Собор 12 апостолів

 

свт. Софроній, єп. Іркутський

Собор славних i всехвальних 12 апостолiв: Петра, Андрiя, Якова Зеведеєва, Іоана, брата його, Филипа, Варфоломія, Фоми, Матфея, Якова Алфеєва, Юди Якового, або Фадея, Симона Зилота i Матфiя. Прп. Петра, царевича Ординського (Ростовського, 1290). Прославлення свт. Софронiя, єп. Іркутського (1918).

Волинської (XX ст.), Баликiнської (1711) та Горбанiвської (1786) iкон Божої Матерi.

Парафіяльна школа

Публікації

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Чи варто нам любити за календарем?

Церква Христова повчає, що ми повинні любити своїх ближніх щодня, а не за певним графіком, чи календарним днем...

Митрополит Епіфаній: За спиною патріарха Філарета грають деякі проросійські сили

Про Об'єднавчий собор 15 грудня, про патріарха Філарета та інші важливі теми - читайте в інтерв'ю блаженнішого "Українській правді".

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя