Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
Церковні треби
Требами у Православній Церкві називаються священнодії, які звершуються за вимогою і особистими потребами окремих віруючих. Треби охоплюють всі сторони життя людини, починаючи від появи її на світ і закінчуючи віспівуванням після упокоєння. За задумом Святої Церкви, буквально кожний крок християнина, кожне його починання або наміри, все повинно освячуватися молитвою, призиванням благодаті Божої і благословенням. Істинний християнин нічого не робить без благословення Божого, твердо знаючи, що тільки в цьому благословенні надійна запорука його успіху. Свята Церква і йде у цьому відношенні йому назустріч, пропонуючи відповідні за змістом богослужбові чини і молитви на всі випадки життя.
Також у нашому храмі здійснюються всі інші церковні треби (обряди), а саме: молебні, акафісти, водосвяття, панахиди, сорокоусти і відспівування померлих.
Крім вищевказаних богослужінь у Святій Церкві, як загальних так і особистих, у храмі звершуються наступні церковні треби і освячення всього від чого залежить наше життя й спасіння:
1.Освячення будинку (квартири);
2.Освячення робочих місць: виробничих приміщень, магазинів, офісів і т.д.;
3.Освячення автомобіля, літака або човна ;
4.Освячення натільних хрестиків, ікон та ін. церковних предметів.
Проводиться освячення всякої речі.
Молебні
Часто людина відчуває необхідність у підсиленні молитов за свої особисті потреби. Такі молитвослів’я називаються молебнями. Молебні бувають загальні і індивідуальні. Молебні можуть замовлятися до Пресвятої Тройці, Господу Ісусу Христу, Святому Духу, Пресвятій Богородиці і святим угодникам Божим, які мають благодатні дари допомагати християнам у тілесних і душевних хворобах, а також в різних житейських обставинах із додаванням канона або акафіста.
Загальні молебні відправляються наприкінці Літургії (приблизно в 10:30).
Молебні із каноном, акафісти або водосвятні молебні можуть бути замовлені тільки як індивідуальні.
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Церковний календар
22 січня. Середа
Ап. Тимофія (бл. 96). Прмч. Анастасія Персидського (628). Прмч. Анастасія, дияк. Печерського, в Ближніх печерах (ХІІ). Мчч. Мануїла, Георгія, Петра, Леонтія, єпископів, Сионія, Гавриїла, Іоана, Леонта, Парода, пресвітерів, та інших 377 (бл. 817).
23 січня. Четвер
Сщмч. Климента, єп. Анкирського, і мч. Агафангела (312). Прп. Мавсими Сирійця (ІV). Прп. Самана, мовчальника (бл. 400). Свт. Павліна Милостивого, єп. Ноланського (431). Пам'ять VІ Вселенського Собору (680–681).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя