Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
7 січня щороку наша Православна Церква святкує одне з найбільших християнських свят – Різдво Христове, духовно прославляючи Господа нашого Ісуса Христа. У цій назві розкривається догматичний зміст свята – втілення (народження в часі від Пречистої Діви Марії) Другої Іпостасі Пресвятої Тройці – Сина Божого, Споконвічного Отцевого Слова (Ін. 1: 1 – 2). Тому Церква в ірмосі 3-ої пісні першого канону на Різдво Христове стверджує: «Раніше віків від Отця народженому нетлінно Сину, і в останні дні від Діви безмужно втіленому, Христу Богу, взиваймо: Ти, що підніс ріг наш, свят єси, Господи». Знову в наших храмах лунають слова: «З нами Бог, розумійте народи і покоряйтеся, бо з нами Бог!»
19 січня Свята Православна Церква урочисто святкує одне з найбільших свят –Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, або Богоявлення. Богоявлення (грец. Θεοφάνια), або Явлення (грец. Επιφάνια — Епіфанія) — одне з найдавніших християнських свят.
Хрещення Господнє від святого Іоанна Предтечі описує святий євангеліст Матфей словами: «Хрестившись, Іісус вийшов зразу ж з води, – і ось, розкрились Йому небеса, і побачив Іоанн Духа Божого, Котрий сходив, як голуб, і спускався на Нього» (Мф. 3:16). У цей час почувся голос Божий з неба: «Цей є Син Мій Улюблений, у Котрому Моє благовоління» (Мф. 3:17). Таким чином Бог, єдиний по природі та троїчний в іпостасях, явив Себе світу, через що свято Хрещення має назву Богоявлення.
Напередодні святкового богослужіння у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне бдіння з чином благословення хлібів, яке згідно церковного уставу розпочалося Великим повечір'ям. Богослужіння звершив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої та священника Василія Білика.
У день Хрещення Господнього, 19 січня 2020 року, святкову Божественну літургію звершив настоятель – протоієрей Сергій Петленко у співслужінні духовенства храму.
12 лютого Свята Православна Церква святкує пам’ять трьох великих і визначних ієрархів, учителів, проповідників і Отців Східної Церкви: св. Василія Великого, св. Григорія Богослова і св. Іоана Золотоустого.
У Свято-Введенському храмі була відслужена Божественна літургія, яку звершив клірик храму - протоієрей Григорій Фоя. Наприкінці богослужіння був звершений молебень, на якому ще раз відбулося прославлення святителів і вчителів Церкви. Після відпусту служби Божої отець Григорій виголосив проповідь, в якій наголосив про приклад життя і пастирства всіх трьох святителів для усіх нас, як послідовників Христового вчення.
Згідно з Святим Переданням, поштовхом до встановлення цього празника була велика суперечка у другій половині XI ст., в час правління Візантійського імператора Олексія I Комніна про те, хто з цих трьох святителів є більш цінний для Церкви.
15 лютого Православна Церква святкує Стрітення Господа нашого Ісуса Христа.
Урочисту Божественну Літургію у Свято-Введенському храмі очолив отець настоятель – протоієрей Сергій Петленко, якому співслужили клірики храму протоієрей Григорій Фоя і священник Василій Білик.
Після євангельського читання отець Cергій виголосив проповідь, в якій розкрив значення свята Стрітення Господнього.
Після відпусту отець Григорій, від кліру і громади, привітав настоятеля храму о. Сергія Петленка з річницею священичої хіротонії, яка співпала зі святом Стрітення Господнього.
22 лютого, у поминальну суботу, в Свято-Введенському храмі буде звершена Літургія - о 9:00, а заупокійне богослужіння - о 10:30.
Батьківські суботи (а їх в церковному календарі кілька) – це дні особливого поминання покійних. У ці дні в православних храмах здійснюється особливе поминання померлих православних християн.
Молитва за померлих – це найбільше і найголовніше, що ми можемо зробити для тих, хто відійшов у світ інший.
Найважливішим з постів Православної Церкви вважається Великий піст, або свята Чотиридесятниця, встановлена з часів апостольських в спогад 40-денного посту Христа Спасителя.
Оскільки цього року Великдень припадає на 19 квітня, то Великий піст починається в понеділок, 2 березня, а закінчується в суботу, 18 квітня.
Великий піст – найголовніший і найсуворіший у церковному році. Він триває 48 днів і завершується напередодні Великодня.
Оголошення
Дорогі брати і сестри!
У зв’язку із поширенням епідемії і запровадженням в Україні карантинних заходів через загрозу коронавірусу COVID-19, врахувавши рекомендації прес-служби Київської Митрополії, інформуємо парафіян про заходи безпеки, які запроваджуються у Свято-Введенському храмі.
1. Богослужіння в храмі не скасовуються.
2. Закликаємо парафіян з ознаками респіраторних та інфекційних хвороб утриматись від загальних богослужінь в храмі та залишатися вдома. Також це стосується осіб з ослабленим імунітетом. Для сповіді та причастя хворих священнослужителі нашого храму відвідують парафіян вдома.
Господи Боже наш! Вислухай с висоти святого Твого Престолу нас, грішних і недостойних рабів Твоїх, які прогнівали Твою милість своїми гріхами і милосердя Твоє відкинули, і не покарай рабів Твоїх, але відверни страшний гнів Твій, який справедливо спіткав нас, припини згубну кару, відверни страшний меч Твій, що невидимо і повсякчасно вражає нас, і помилуй нещасних і слабких рабів Твоїх, і не осуди на смерть душі наші, які в покаянні приступають із виснаженим серцем і зі сльозами до Тебе, Богу Милосердному, Який прохання наші приймає та переміни подає. Бо Тобі належить милувати і спасати, Боже наш, і Тобі славослів'я приносимо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.
7 квітня Свята Православна Церква відзначає двунадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці - початок нашого спасіння. Напередодні у Свято-Введенському храмі було відправлене Всенічне Бдіння з чином благословення хлібів, а в самий день свята у храмі була відправлена Божественна літургія.
Святкову Божественну літургію у Свято-Введенському храмі очолив настоятель парафії – протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої та священика Василія Білика.
Наприкінці богослужіння був звершений молебень, на якому духовенством храму були піднесені щирі молитви до Господа та Пресвятої Богородиці.
Дорогі брати і сестри!
Повідомляємо вам про впровадження ПРЯМИХ ТРАНСЛЯЦІЙ (ON-LINE) з богослужінь нашого Свято-Введенського храму! Принагідно висловлюємо щиру подяку усім нашим помічникам, адже тепер усі парафіяни мають можливість долучитись до спільної молитви в своїй рідній громаді, перебуваючи на карантині вдома.
Для того, щоб дивитися і слідкувати за богослужіннями потрібно підписатися на Ютуб-канал нашого храму
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Церковний календар
21 листопада. Четвер
ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.
22 листопада. П'ятниця
Пiслясвято Введення. Апп. вiд 70-ти: Филимона й Архипа i мц. рiвноапостольної Апфiї (І). Блгв. кн. Михаїла Тверського (1318). Блвг. Ярополка, у св. хрещеннi Петра, кн. Володимир-Волинського (1086). Мчч. Кикилiї (Цецилiї), Валерiана, Тивуртiя i Максима (бл. 230). Мч. Прокопiя, читця (303). Мч. Менигна (250). Прп. Агави Ісмаїльтянина (V). Прав. Михаїла, воїна, болгарина (866).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя