Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


логоІкони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Головна - Архів парафії
27.03.2023

Четверта неділя Великого посту.

Перше ніж зцілити сина, Господь зцілює батька. Бо перебуваючи у розпачі, батько чіпляється за ще одну надію, він приходить до Господа і просить Його: «Якщо можеш, допоможи нам, змилосердся над нами»

детальніше...

27.03.2023

Прп. Іоан Ліствичник

В четверту неділю Великого посту Свята Церква вшановує пам’ять преподобного Іоана (Іоанна) Ліствичника (649).

Про походження преподобного Іоана майже не збереглося відомостей. Існує передання, що він народився близько 570 року і був сином святих Ксенофонта і Марії, пам’ять яких святкується 26 січня.


детальніше...

19.03.2023

Третя неділя Великого посту, Хрестопоклонна.

Сьогодні в третю неділю Великого посту Євангеліє від Марка передає слова Спасителя, спрямовані до великої юрби людей. Христос закликає усіх стати його наслідувачами, але ціна, яка виставлена за це шокує багатьох.

детальніше...

11.03.2023

Торжество Православ’я.

Кожна неділя Великого посту має свою тему для спогадів і роздумів. Зазвичай піст слугував особливим періодом підготовки оголошених до прийняття святого таїнства хрещення й саме таким чином підбиралися недільні Євангельські читання.

детальніше...

11.03.2023

2 - га неділя великого посту

Уявіть собі стан людей, коли несподівано, посеред проповіді почала сипатися штукатурка, а кімната заповнилася густими стовпами пилу.

детальніше...

26.02.2023

Неділя сиропусна Згадування Адамового вигнання. Прощена неділя

У православному церковному календарі цей день називається “Неділя сиропусна Згадування Адамового вигнання. Прощена неділя”. Церква згадує вигнання Адама і Єви з раю за порушення посту. Євангельське читання дає кілька порад стосовно посту та наголошує на необхідності прощення провин і примирення  із ближніми.

детальніше...

19.02.2023

Неділя про Страшний суд.

Притча про Страшний суд не залишає сірих плям, чітко визначаючи лише дві якісно різних можливості існування людини у вічності. Це, або єдність із Богом і блаженство в раю, або вічні муки у пеклі.

детальніше...

15.02.2023

Стрітення Господнє.

З першого погляду, подія, яку відзначає Церква сьогодні, здавалася звичайним буденним явищем. Такі ритуали проводили над кожним первістком чоловічої статі. 

детальніше...

12.02.2023

Неділя про блудного сина.

Свята Православна Церква продовжує готувати нас до Великого Посту, пропонуючи для роздумів притчу про блудного сина. Це одна з 17-ти притч, що містяться виключно в Євангелії від Луки (Лк. 15:11-32). Її називають “перлиною в короні Євангельських притч” та “Evangeliumin Evangelio”, “євангелієм в Євангелії”.

детальніше...

05.02.2023

Божественна літургія в день відзначення четвертої річниці інтронізації Предстоятеля

В день відзначення четвертої річниці інтронізації Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, 3 лютого 2023 року, Його Блаженство очолив Божественну літургію у тисячолітній святині Православної Церкви – Соборі святої Софії Київської.

детальніше...

Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >>> 

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

01 квітня. Субота


ікона Б. М. "Умиління"
мч. Хрисанф
Мч. Хрисанфа і мц. Дарії (283) і з ними мчч. Клавдія, трибуна, Іларії, дружини його, Ясона і Мавра, синів їхніх, Диодора, пресвітера, і Маріана, диякона. Прав. Софії, кн. Слуцької (1612). Прп. Васси Псково-Печерської (близько 1473). Прп. Інокентія Комельського, Вологодського (1521). Мч. Панхарія (бл. 302).
Ікони Божої Матері “Розчулення” Смоленської (1103).

02 квітня. Неділя


мц. Кіріакія Римська
мц. Євфрасія Амісійська
прп. Єфросин Синозерський
Прпп. Іоана, Сергія, Патрикія та інших, в обителі св. Сави вбитих (796). Прп. Єфросина Сіноєзерського, Новгородського (1612). Мц. Фотини (Світлани), самарянки, її синів мчч. Віктора, нареченого Фотином, та Іосії; мцц. Анатолії, Фото, Фотиди, Параскеви, Киріакії, Домніни і мч. Севастіана (бл. 66). Мцц. Олександри, Клавдії, Євфрасії, Матрони, Юліанії, Євфимії і Феодосії (310). Свт. Микити, спов., архиєп. Аполлоніадського (бл. 813–820).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя