Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Преподобний Павло Фівейський народився в Єгипті, в місті Фіваїді. Залишившись сиротою, він багато перетерпів від  свого користолюбного родича через батьківський спадок. Під час гоніннь Декія на християн, святий Павло, дізнавшись про підступний задум видати його в руки гонителів, покинув місто і пішов у пустелю.

Поселившись в печері біля підніжжя гори, преподобний Павло, нікому не відомий, прожив в ній 91 рік, невпинно молячись Богу вдень і вночі. Харчувався він фініками і хлібом, який приносив йому ворон, одягом з пальмового листя ховався від холоду і спеки. Незадовго до кончини преподобного Павла, Бог відкрив про нього преподобному Антонію Великому, який також подвизався Фиваїдській пустелі.

Одного разу святому Антонію спало на думку, що навряд чи є інший такий пустельник, як він, і тоді він почув голос: "Антоній, є раб Божий який досконаліше тебе і перед тобою оселився тут в пустелі. Іди в глибину її і знайдеш його". Антоній пішов і знайшов печеру святого Павла. Давши Антонію урок смирення, преподобний Павло вийшов йому назустріч. Старці назвали один одного по імені, обнялися і довго розмовляли. Під час бесіди прилетів ворон і приніс їм обом хліб. Преподобний Павло відкрив преподобному Антонію наближення своєї кончини і заповідав поховати його.

Помер святий Павло під час молитви стоячи на колінах. Преподобний Антоній бачив, як його душа в оточенні ангелів, пророків і апостолів, сходила до Бога. Два леви прибігли з пустелі і кігтями вирили могилу. Преподобний Антоній поховав святого старця і, взівши його одяг з пальмового листя, пішов в свою обитель. Цей одяг преподобний Антоній зберігав, як найбільшу святиню, і одягав тільки два рази на рік - на Великдень і П'ятидесятницю.

Помер преподобний Павло Фівейський в 341 році, коли йому було 113 років. Він не заснував жодної обителі, але незабаром після його смерті стало багато наслідувачів його життя. Преподобний Павло вважається батьком православного чернецтва.

У ХІІ столітті тіло святого Павла, з волі імператора Мануїла (1143-1180), було перенесено до Царгорода і покладено в Перівлептській обителі Пресвятої Богородиці. Згодом воно було перенесено до Венеції і, нарешті, в Угорщину в Офеї; Частина глави його знаходиться в Римі. 

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


762980 грн.


Пасхалія

13 квітня. Неділя

Вхід Господній у Єрусалим

Церковний календар

03 квітня. Четвер


Ікони Божої Матерi “Нев’янучий цвiт

Прп. Микити, сповідника, ігумена обителі Мидикійської

Прп. Микити, сповідника, ігумена обителі Мидикійської (824). Мц. Феодо­­сiї, дiви (307–308). Прп. Ілiрика. Мчч. Єлпидифора, Дия, Вифонiя i Галика.

Ікони Божої Матерi “Нев’янучий цвiт”.

детальніше...

04 квітня. П'ятниця


Прп. Йосифа Пiснеписця

Прп. Зосими

Прп. Йо­сифа Багатохворобливого, Печерського

Прп. Йосифа Пiснеписця (883). Прп. Георгiя в Малеї (ІХ). Прп. Йо­сифа Багатохворобливого, Печерського, в Дальнiх печерах (ХІV). Прп. Зосими (бл. 560). Мцц. Фервуфи, дiви, сестри та рабинi її (341–343).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя