Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
На території церковного комплексу продовжується будівництво великого храму, що зводиться у Святошинському районі м. Києва (б-р Ромена Роллана, 10а). Протягом уже семи років, попри недостатні фінансові можливості, будівельний майданчик не законсервований, завдяки участі наших парафіян у постійно триваючих благодійних акціях: “Іменна цеглина” та "Пожертва на купол".
У цьому році майстри приступили до одного з найскладніших етапів у будівництві храму – зведення купольної частини. Великий храм буде мати п’ять куполів, але роботи були розпочаті з центрального куполу, який потребує більш тривалого часу для виконання, ніж чотири інші маківки.
Центральний купол нового храму є круглої форми у стилі українського бароко та має майже дев’ять метрів у діаметрі. Круглий купол є тяжчим при його зведенні, але має більш величніший вигляд. Круглий купол може бути покритий тільки чешуєю або шашкою. Цей купол буде покритий у вигляді шашки, а розмір самих шашок послідовно змінюється від меншого розміру до більшого і знову до меншого. Купол буде покритий металом синього кольору, а декоративні елементи будуть виконані з нержавіючої сталі покритої нітрид титаном.
Упродовж весни на Київському заводі експериментальних конструкцій були виготовлені металеві частини для центрального куполу великого храму. У червні місяці усі ці металеві сегменти були доставлені на будівельний майданчик і будівельники отримали можливість розпочати зварювальні роботи з монтажу куполу. Після завершення зварювальних робіт церковний купол був повністю обшитий дерев’яною дошкою. І ось уже більше місяця майстри проводять покрівельні роботи, вкриваючи металом великий купол.
Проводячи масштабні будівельні роботи зі зведення нової храмової будівлі, які потребують постійного фінансування, ми щиро сподіваємось на подальшу – як молитовну, так і матеріальну допомогу наших парафіян. Ми повинні не забувати, що кожний жертводавець, який бере участь у будівництві нового храму та вносить свій посильний вклад у святу справу, робить важливий крок на шляху свого власного спасіння та у відродження духовності українського народу.
Настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко, від імені усієї церковної громади, щиро дякує усім жертводавцям, які вносять свої пожертви у зведення нашого великого храму.
Дорогі браття і сестри! Закликаємо Вас вкладати свої пожертви у будівництво Свято-Введенського храму!
Кошти Вашої благодійної пожертви можна особисто принести у храм або перерахувати на парафіяльний банківський рахунок.
Реквізити банку для пожертвувань:
АТ ”Райффайзен Банк Аваль”, м. Київ
р/р 26003155842
МФО 380805 ЗКПО 25880730
Релігійна громада УПЦ КП парафії «Введення в храм Пресвятої Богородиці»
Нехай допоможе нам у цій святій справі Всемилостивий Господь!
БЛАЖЕННІ МИЛОСТИВІ, БО ВОНИ ПОМИЛУВАНІ БУДУТЬ... (Мф. 5,7).
ХТО СІЄ ЩЕДРО, ТОЙ ЩЕДРО Й ЖАТИМЕ... БОГ ЛЮБИТЬ ТОГО, ХТО З РАДІСТЮ ДАЄ! (2 Кор. 9,7 – 8).
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Церковний календар
21 листопада. Четвер
ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.
22 листопада. П'ятниця
Пiслясвято Введення. Апп. вiд 70-ти: Филимона й Архипа i мц. рiвноапостольної Апфiї (І). Блгв. кн. Михаїла Тверського (1318). Блвг. Ярополка, у св. хрещеннi Петра, кн. Володимир-Волинського (1086). Мчч. Кикилiї (Цецилiї), Валерiана, Тивуртiя i Максима (бл. 230). Мч. Прокопiя, читця (303). Мч. Менигна (250). Прп. Агави Ісмаїльтянина (V). Прав. Михаїла, воїна, болгарина (866).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя