Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  



Рекомендуємо


лого







Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Патріарх Філарет освятив хрест на купол Свято-Введенського храму м. Києва

                               храм

24 грудня 2013 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет із архіпастирським візитом відвідав Святошинський район м. Києва, де звершив чин освячення хреста на центральний купол новозбудованого храму «Введення в храм Пресвятої Богородиці».


Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин освячення у співслужінні настоятеля храму прот. Сергія Петленка, прот. Богдана Тимошенка, прот. Андрія Власенка, прот. Романа Музики, прот. Валентина Мазура, прот. Павла Найденова, прот. Петра Кубінського, прот. Олександра Тимошенка, прот. Григорія Фої, прот. Олексія Кравця та свящ. Василія Білика.

Об 11:00 розпочалось підняття центрального куполу, а о 12:00 відбувся чин освячення та встановлення хреста на купол храму.


За богослужінням молилися народний депутат України Бондаренко Володимир Дмитрович, голова парафіяльної ради Кулик Олександр Михайлович, депутат Київради Дмитро Нікульшин, п. Кіндрат Гіщак та архітектори поекту - Олег Слепцов, заслужений архітектор України і Михаїл Сагулін.


За богослужінням також молилася велика кількість парафіян, благодійників і жертводавців церковного комплексу, для яких цей історичний день з підняття куполу й освячення хреста – став довгоочікуваною подією та великим святом.


Після молитви Святійший Владика звернувся із архіпастирським словом до духовенства та парафіян, у якому пояснив значення Животворчого Хреста Господнього для людського спасіння.


У своєму слові Святійший Патріарх Філарет також привітав присутніх із знаменною подією освячення хреста та подякував усім жертводавцям, які потрудилися на славу Божу, допомагаючи зводити цей величний храм, а настоятель храму протоієрей Сергій Петленко, у свою чергу, подякував Святійшому Владиці за візит, побажавши архіпастирю сили і наснаги у розбудові Церкви Христової, а також подарував букет квітів.


По завершенні освячення усі присутні поклонилися хресту, після чого хрест був встановлений на бані храму.


Після завершення богослужіння Святійший Патріарх Філарет ознайомився зі станом будівельних робіт у храмі та життям парафії.


Переглянути повний фоторепортаж можна в галереї - http://www.cerkva.kiev.ua/photogallery/Osvjachennja-khresta-na-centraljnyj-kupol/index.html 


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.




Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

02 квітня. Неділя


мц. Кіріакія Римська
мц. Євфрасія Амісійська
прп. Єфросин Синозерський
Прпп. Іоана, Сергія, Патрикія та інших, в обителі св. Сави вбитих (796). Прп. Єфросина Сіноєзерського, Новгородського (1612). Мц. Фотини (Світлани), самарянки, її синів мчч. Віктора, нареченого Фотином, та Іосії; мцц. Анатолії, Фото, Фотиди, Параскеви, Киріакії, Домніни і мч. Севастіана (бл. 66). Мцц. Олександри, Клавдії, Євфрасії, Матрони, Юліанії, Євфимії і Феодосії (310). Свт. Микити, спов., архиєп. Аполлоніадського (бл. 813–820).

03 квітня. Понеділок


Прп. Якова, єп., спов. (VІІІ). Свт. Кирила, єп. Катанського (І–ІІ). Свт. Фоми, патр. Константинопольського (610).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя