Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Святійший Патріарх Філарет звершив літургію у храмі на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело"

Святійший Патріарх Філарет звершив літургію у храмі на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело"

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, з нагоди храмового свята, 25 квітня 2014 року звершив Божественну літургію у столичному храмі на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело", що на Південній Борщагівці.


На запрошення настоятеля храму протоієрея Валерія Семанцо, настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко та клірики парафії протоієрей Григорій Фоя й священик Василій Білик, взяли участь у святковій Божественній літургії з нагоди храмового свята.


Перед входом до храму Патріарха привітав настоятель громади – протоієрей Валерій Семанцо, а також голова Святошинської районної державної адміністрації Олександр Кулик. Також зустріли Святійшого Владику, перед входом до храму, хлібом-сіллю вихованці Недільної школи, які у віршованій формі привітали свого Патріарха.


За літургією Предстоятелю Київського Патріархату співлужили: настоятель храму, благочинний Святошинського і Голосіївського районів міста Києва протоієрей Валерій Семанцо, протоієрей Олег Маланяк, протоієрей Михаїл Лесюк, протоієрей Михаїл Ткач, протоієрей Василь Лило, протоієрей Роман Музика, протоієрей Сергій Петленко, протоієрей Валентин Мазур, протоієрей Григорій Фоя, священик Василій Білик, запрошене духовенство столиці та Київської єпархії та духовенство храму.

Під час Божественної літургії храм був наповнений вірянами. Величною окрасою святкового богослужіння був спів церковного хору під керівництвом регента храму – Лілії Онищенко.


Наприкінці літургії Патріарх Філарет звернувся до віруючих з Первосвятительським словом. У своєму слові Святійший Владика зокрема зазначив, що попри зло й агресію, яка підбурюється у Східних областях, - Всемогутній Господь не допустить війни, а лише зміцнить Україну в єдності.

Після Служби Божої духовенство звершило торжественний хресний хід навколо храму з окропленням віруючих святою водою та читанням Євангелія.

На завершення богослужіння настоятель храму протоієрей Валерій Семанцо подякував Святійшому Патріарху Філарету та духовенству за розділену радість храмового свята.


Святкове богослужіння закінчилось уставним многоліттям та святковою трапезою.


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

27 вересня. Вівторок


Воздвиження Хреста Господнього

свт. Іоан Золотоуст

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОР­ЧОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО. Кончина свт. Іоана Золотоустого (407).

Лiснiнської iкони Божої Матерi (1683).

Суворий піст.

детальніше...

28 вересня. Середа

арх. Стефан

вмч. Нікіта Готфський, Конст.

Пiслясвято Воздвиження. Вмч. Микити (бл. 372). Знайдення мощей свт. Акакiя, спов., єп. Мелітинського (ІІІ). Мчч. Максима, Феодота, мц. Асклiади (Асклiпiодоти) (305–311). Мч. Порфирiя (361). Знайдення мощей першомученика архидияк. Стефана (415). Прп. Филофея, пресвiтера, в Малiй Азiї (Х). Свт. Йосифа, єп. Алавердського (570, Груз.).

Новоникитської ікони Божої Матері (372).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя