Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Свято Світлого Христового Воскресіння, Пасха, – головна подія року для православних християн і найбільший православний празник.
Слово "Пасха" прийшло до нас із грецької мови і означає "перехід", "визволення". Цього дня ми святкуємо визволення через Христа Спасителя усього людства від рабства диявола і дарування нам життя й вічного блаженства. Як через Христову смерть здійснене наше викуплення, так і через Його Воскресіння дароване нам вічне життя.
Воскресіння Христове – це основа і вінець нашої віри, це перша і найбільша істина, яку почали проповідувати апостоли.
Христос переміг смерть. Своєю смертю і воскресінням Він привів до життя кожного, для кого подія, яка відбулася у погребальній печері, є фактом незаперечним і сприймається так близько, що стає фактом його власного воскресіння. «Бо, коли ми віруємо, що Ісус помер і воскрес, то й померлих в Ісусі Бог приведе з Ним» (1 Фес. 4,14).
Значення воскресіння Христового для людства робить Пасху найбільшим торжеством з усіх свят і торжеством із торжеств.
Христос переміг смерть. За трагедією смерті йде тріумф життя. Після Свого воскресіння Господь усіх вітав словом: «Радуйтеся!». Смерті більше немає.
Цю радість апостоли сповістили світу. Цю радість вони назвали «Євангелієм» – благою вістю про воскресіння Христа. І ця ж радість переповнює серце людини, коли вона чує: «Христос Воскрес!», і вона відгукується на нього головними словами свого життя: «Воістину воскрес Христос!».
У день святого Великодня до парафії "Введення в храм Пресвятої Богородиці", що знаходиться на бульварі Ромена Роллана у Святошинському районі, прийшли кілька тисяч християн, щоб помолитися, освятити паски із святковими великодніми стравами і відпочити душею й тілом. До нашого церковного комплексу, який активно розбудовується, прийшла така кількість християн, що їхні лави тяглися аж до сусідніх вулиць. Священнослужителі постійно виходили й окроплювали християн із їхніми великодніми приношенями, а кількість їхніх виходів і підрахувати важко.
Настоятель храму, протоієрей Сергій Петленко, висловлює щиру подяку усім парафіянам і гостям, що прийшли на це найвеличніше свято розділити з іншими радість Воскресіння Христового!
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:
100230 грн.
Церковний календар
29 травня. Понеділок
Прп. Феодора Освяченого (368). Прпп. отців у Лаврі свт. Савви побитих (614). Перенесення мощей прп. Єфрема Перекомського, Новгородського чудотворця (1545). Прпп. Касіяна (1537) i Лаврентiя (1548) Комельських. Свт. Олександра, єп. Єрусалимського (213–250). Мчч. Вiта, Модеста i Крискентiї (бл. 303). Блж. отроковицi Музи (V). Свт. Георгiя ІІ, єп. Мiтиленського (ІХ).
30 травня. Вівторок
Ап. Андроника i св. Юнiї (І). Мчч. Солохона, Памфамира i Памфалона, воїнiв (284–305). Свт. Стефана, патр. Константинопольського (893). Прп. Єфросинiї, в миру Євдокiї, вел. кн. Московської (1407).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя