Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


логоІкони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Митрополит Епіфаній освятив унікальну польову мобільну лазню для українських військових

Митрополит Епіфаній освятив унікальну польову мобільну лазню для українських військових

5 серпня 2015 р. в Етнографічному комплексі «Українське село» у с. Бузова, Києво-Святошинського району відбулося освячення і передача у зону АТО Польової мобільної сауни «Козацька лазня».


Чин освячення звершив патріарший намісник УПЦ Київського Патріархату митрополит Епіфаній. Йому співслужили: керуючий справами Київської Патріархії єпископ Агапіт, настоятель Свято-Дмитрівської парафії с. Бузова прот. Богдан Тимошенко, секретар Переяслав-Хмельницького єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк, обласний благочинний прот. Василь Чупровський, настоятель Петро-Павлівського храму на Берківцях прот. Петро Ладвинтович, клірик Свято-Володимирського патріаршого собору прот. Леонтій Никитенко, настоятель Свято-Михайлівської парафії с.Петрівське прот. Михаїл Ткач, настоятель парафії Різдва Богородиці с. Новосілки прот. Олександр Тимошенко та клірик Свято-Введенського храму м.Києва прот. Григорій Фоя. На події також був присутній політик та громадський діяч Володимир Бондаренко.


Після завершення чину освячення митрополит Епіфаній виголосив слова подяки церковній громаді с. Бузова, волонтерам і нагородив медаллю «За любов і жертовність до України» тих, хто найбільше потрудився у створенні цієї мобільної лазні.


Козацька лазня зроблена зусиллями і на кошти Переяслав-Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, які зібрав з усього світу голова єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння волонтер протоієрей Богдан Тимошенко, та на кошти волонтерів на чолі з Щеглюк Володимиром. Більшість робіт виконано власними силами і за допомогою різних волонтерських груп і волонтерів Києва.


Козацька лазня, яка паритиме, митиме і приноситиме радість і чистоту Захисникам України передається під опіку громадській організації «Медичний Корпус», яка, разом з мобільним стоматологічним кабінетом і рентген-апаратом пересуватиметься по різним позиціям українського війська і надаватиме медичні, стоматологічні і гігієнічні послуги одночасно, починаючи з середини серпня 2015 р.


Про лазню: мобільна лазня складається з військового тягача «Урал» і причепу з морським контейнером. На «Уралі», в утепленому кузові, усе технічне обладнання разом з 2 тонами води і твердопаливним бойлером на 200 літрів. На причепі встановлений морський контейнер у якому три відділення: дров’яна сауна, душова на 4 душі, переодягальня з цирульнею. Вартість проекту - 600 тисяч грн.


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

29 травня. Понеділок


сщмч. Олександра Єрусалим.

Мчч. Вiта

Прп. Феодора Освяченого (368). Прпп. отців у Лаврі свт. Савви побитих (614). Перенесення мощей прп. Єфрема Перекомського, Новгородського чудотворця (1545). Прпп. Касіяна (1537) i Лаврентiя (1548) Комельських. Свт. Олександра, єп. Єрусалимського (213–250). Мчч. Вiта, Модеста i Крискентiї (бл. 303). Блж. отроковицi Музи (V). Свт. Георгiя ІІ, єп. Мi­тиленського (ІХ).

30 травня. Вівторок


ап. Андроніка

Прп. Єфросинiї

Ап. Андроника i св. Юнiї (І). Мчч. Солохона, Памфамира i Памфалона, воїнiв (284–305). Свт. Стефана, патр. Константинопольського (893). Прп. Єфросинiї, в миру Євдокiї, вел. кн. Московської (1407).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя