Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
1 вересня щороку ми відзначаємо День знань. Це день, коли дзвенить дзвінок, для когось перший, а для когось останній раз.
Традиційні урочистості відбулись з нагоди свята Першого Дзвоника і в спеціалізованій школі №76 імені Олеся Гончара.
Привітати школярів зі святом 1 вересня на шкільному подвір'ї зібралися батьки, вчителі та гості школи. Директор навчального закладу Знак Олена Петрівна привітала усіх присутніх зі святом знань, побажавши дітям нових звершень та успіхів у новому навчальному році.
До присутніх з вітальним словом зверталися численні гості, які завітали на урочисту лінійку, а саме: депутат Київради і голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Тетяна Меліхова, помічник народного депутата Олександра Третьякова та голова шкільного батьківського комітету.
Серед інших гостей на святі був також присутній священик парафії «Введення в храм Пресвятої Богородиці» протоієрей Григорій Фоя.
Отець Григорій привітав дітей та вчителів з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові священик побажав дітям Божої допомоги у здобутті необхідних знань, які стануть фундаментом для формування особистості та здобутті професії в майбутньому, а також закликав на присутніх Боже благословення, щоб Господь послав на них духа премудрості і розуміння.
Нехай Господь благословить наших дітей та Україну!
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
100230 грн.
Церковний календар
27 липня. Субота
Вмч. i цiлителя Пантелеймона (305). Прп. Германа Аляскинського (1837). Блж. Миколая Кочанова, Христа ради юродивого, Новгородського (1392). Прп. Анфiси, iгуменi, i 90 сестер її (VІІІ). Рiвноап. Климента, єп. Охридського (916), Наума, Сави Горазда i Ангеляра (Болг.).
28 липня. Неділя
Апп. вiд 70-ти: Прохора, Никанора, Тимона i Пармена дияконiв (І). Свт. Питирима, єп. Тамбовського (1698). Прп. Мойсея, чудотворця Печерського, в Дальнiх печерах (ХІІІ–ХІV). Мчч. Юлiана (І), Євстафiя (бл. 316) та Акакiя (бл. 321).
Смоленської iкони Божої Матерi “Одигiтрiя” (“Провiдниця”, принесена з Царгорода у 1046 роцi). Гребневської (1380), Костромської (1672) i Серафимо-Дивеївської (“Розчулення”, 1885) iкон Божої Матерi. Шанованi списки Смоленської iкони Божої Матерi: Устюженська (1290), Видропуська (ХV), Воронiвська (1524), Христофорiвська (ХVІ), Супрасльська (ХVІ), Юзька (1615).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя