Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
Перша неділя Великого посту називається “Неділя Торжества Православ’я”.
Майже сто років панувала іконоборча єресь. І ось 843-го року, в першу неділю Великого посту, було відновлено шанування ікон.
17 березня 2019 року, у першу неділю Великого посту – неділю Торжества Православ’я – у Свято-Введенському храмі відбулись уставні богослужіння. Після літургії священнослужителями був відправлений молебень Торжества Православ’я.
Встановлення свята Торжества Православ’я пов’язано з подіями Константинопольського собору 843 року, скликаного імператрицею Феодорою для відновлення іконошанування у Візантійській імперії.
Після церковного собору, що засудив іконоборців і відновив іконошанування в імперії, Феодора влаштувала церковне торжество, яке припало на першу неділю Великого посту.
На спомин про цю подію, значущу для християнського світу, і в пам’ять імператриці Феодори щорічно в першу неділю Великого посту Православна церква урочисто святкує відновлення іконошанування, іменоване «Торжество православ’я».
Що для нас, православних християн, означає ікона? А ікона для нас - це святиня, вікно в духовний світ, видимий образ Невидимого Бога та провідник Божественної благодаті…
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Церковний календар
03 лютого. Понеділок
Післясвято Стрітення Господнього. Правв. Симеона Богоприїмця і Анни, пророчиці. Рівноап. Миколая, архиєп. Японського (1912). Прор. Азарії (Х ст. до Р. Х.). Мчч. Папія, Диодора, Клавдіана (250). Мчч. Адріана і Єввула (308–309). Мч. Власія Кесарійського (ІІІ). Свт. Ігнатія Маріупольського, митр. Готфейського і Кефайського (1786). Знайдення мощей свт. Рафаїла (Заборовського), митр, Київського, Галицького і всієї Руси (2024).
День інтонізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя