Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

АНОНС: Димитрівська поминальна субота.

АНОНС: Димитрівська поминальна субота.

21 жовтня в суботу, до дня пам’яті св. Димитрія Солунського, Православна Церква молитовно вшановує усіх від віку спочилих християн, а особливо воїнів, які за віру і Батьківщину життя своє поклали.


Цього дня, у Свято-Введенському храмі буде відслужена Літургія, яка розпочнеться о 9:00, а панахида заупокійна - о 10:30.


Запрошуємо до спільної молитви, щоб пом’янути своїх рідних, які відійшли з тимчасового життя, а особливо за воїнів, які віддали найдорожче - своє життя. Нехай Всемилостивий Господь, за молитвами Святої Церкви, оселить їх у Своїх небесних оселях та подарує вічне й блаженне життя у Царстві небесному!

Св. Іоанн Дамаскін, що зібрав свідчення усіх попередників св. отців і вчителів Церкви, робить такий висновок: «Учні і божественні апостоли Спасителя не без причини і не без користі встановили при страшних, Пречистих і Животворчих Тайнах звершувати поминання про вірних померлих від початку і до кінця землі. Апостольська і Соборна Церква Христа Бога нашого містить це вчення твердо і беззаперечно з того часу навіть до нині і до кончини світу містити буде; бо віра християнська нічого даремного не прийняла і містить непорушно все корисне, благоугодне і спасительне. Святі отці вчили і словом, і справою молитися про тих, що перейшли у вічне життя. Учили, і як вибрані сосуди Св. Духа, не могли помилятися в законності, необхідності і користі молитов за тих, хто відійшов від земного життя. Православна Христова Церква на землі з самого її початку і до кінця молилася і молитиметься про своїх членів, які відійшли у вічність. Вона вчила не тільки молитися про них, але і від імені їх, або замість них, або просто за них робити благодіяння тим людям, яких Господь визнає своїми меншими браттями і при цьому нашу добродійність приймає на Себе: «Мені сотворіть!». Молитва, милостиня, приношення безкровної жертви є засобами, що змінюють загробний стан наших батьків, братів і взагалі всіх близьких нашому серцю. Всі перераховані засоби, яким вчили і про які писали всі св. отці і вчителі Церкви, оскільки ці засоби встановлені Самим Богом,можуть змінити на краще загробний стан померлих християн; і тому блаженні ті мертві, про яких на землі існує добра пам’ять, що виражається в молитвах.

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Пасхалія

23 червня. Неділя

День Святої Тройці, П’ятдесятниця

Церковний календар

15 червня. Субота


пророк Амос


блаж. Ієроним Стридонський

Прор. Амоса (VІІІ ст. до Р. Х.). Прпп. Григорiя i Касіяна Авнезьких (1392). Мчч. Вiта, Модеста i Крискентiї, годувальницi (бл. 303). Мч. Дули Килiкийського (305–313). Прп. Дули, страстотерпця, Єгипетського. Блж. Ієронима Стридонського (420). Перенесення мощей прп. Феодора Сикеота, єп. Анас­тасiупольського (бл. ІХ). Блвг. кн. Лазаря Сербського (1389). Свт. Єфрема, патр. Сербського (ХІV). Блж. Августина (430). Свт. Іони Київського, всiєї Руси чудотворця (1461).

детальніше...

16 червня. Неділя


свт. Тихон, єп. Амафунтський


прп. Тихон Калузький

Свт. Тихона, єп. Амафунтського (425). Прп. Тихона Мединського, Калузького (1492). Прп. Тихона Луховського, Костромського чудотворця (1503). Сщмч. Тигрiя, пресвiтера, i мч. Євтропiя, читця (бл. 404).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя