Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Святитель Миколай архієпископ Мир - Лікійських.

Святитель Миколай архієпископ Мир - Лікійських.

Цього року вже за новим стилем 6 грудня Православна Церква святкує пам’ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Ликійських, чудотворця – одного із найшанованіших в Україні й у всьому світі святих. 


 Напередодні свята у Свято-Введенському храмі була відправлена Вечірня з акафістом. Богослужіння звершив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Василя Білика, священика Андрія Мигаля та священика Сергія Сливчука.


 Урочисту Божественну Літургію очолив отець настоятель – протоієрей Сергій Петленко, якому співслужило духовенство храму.


Після Святого Причастя був відслужений молебень до святителя Миколая чудотворця, а після відпусту отець настоятель виголосив проповідь про святого Миколая, як великого угодника Божого та доброго пастиря. 


 Сьогодні також відзначається День Збройних Сил України, тож під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.


 Святитель Миколай жив у 3-4 ст. і прославився як великий угодник Божий. Він народився у місті Патарі Малої Азії (сучасна Турція) у родині благочестивих батьків і став священиком, а потім і єпископом міста Мири Ликійські. 


 Не дивлячись на велике смирення духа, святитель був ревним воїном Церкви Христової. Він обертав у порох капища язичників і знищував ідолів. А на I Вселенському соборі (325 р.) святий Миколай у запалі викриття навіть ударив по щоці єретика Арія. 


 Святитель Миколай упокоївся у середині 4 ст. проживши довге життя. Мощі святителя, від яких прийняли зцілення багато людей, збереглись нетлінними, і з них витікає чудесне миро. У зв’язку із загрозою нашестя мусульман мощі святого Миколая - чудотворця у 1087 році були перенесені в італійське місто Бар (Барі), де знаходяться і по цей день.   


 У нашому храмі знаходиться велика святиня – частинка мощей святителя Миколая, Мир Ликійського чудотворця, що перебуває у ковчезі, а щочетверга відправляється Вечірня з акафістом до святителя Миколая (17:00).

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

27 липня. Субота


вмч. Пантелеймон

рівноап. Климент Охридський

Вмч. i цiлителя Пантелеймона (305). Прп. Германа Аляскинського (1837). Блж. Миколая Кочанова, Христа ради юродивого, Новгородського (1392). Прп. Анфiси, iгуменi, i 90 сестер її (VІІІ). Рiвноап. Климента, єп. Охридського (916), Наума, Сави Горазда i Ангеляра (Болг.).

детальніше...

28 липня. Неділя


Богомати Одігітрія

ап. Тимон

Апп. вiд 70-ти: Прохора, Никанора, Тимона i Пармена дияконiв (І). Свт. Питирима, єп. Тамбовського (1698). Прп. Мойсея, чудотворця Печерського, в Дальнiх печерах (ХІІІ–ХІV). Мчч. Юлiана (І), Євстафiя (бл. 316) та Акакiя (бл. 321).

Смоленської iкони Божої Матерi “Одигiтрiя” (“Провiдниця”, принесена з Царгорода у 1046 роцi). Гребневської (1380), Костромської (1672) i Серафимо-Дивеївської (“Розчулення”, 1885) iкон Божої Матерi. Шанованi списки Смоленської iкони Божої Матерi: Устюженська (1290), Видропуська (ХV), Воронiвська (1524), Христофорiвська (ХVІ), Супрасльська (ХVІ), Юзька (1615).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя