Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Головна - Бібліотека - Чи варто нам любити за календарем?

Чи варто нам любити за календарем?

Іноді людина шукає певні обставини, як привід до прояву своїх почуттів, роблячи акцент на матеріальній складовій, зовсім нехтуючи духовно-моральний аспект у стосунках з ближнім. І до цього нас підштовхує сучасна економіка з її маркетингом. Це можна було б ще терпіти, якби не одне але – коли фінансово-промислові корпорації, задля примноження свої капіталів, включають в свої мотиваційні фактори християнські цінності. Так трапилося і з цим святом – «Днем Валентина», яке було поставлене за океаном на індустріальний конвеєр та інтегроване в наше суспільство. Ще декілька десятків років про це свято ніхто і гадки не мав, а зараз майже із дитячого садочка привчають до цього особливого дня – як «Дня закоханих». В нашого українського народу так багато прекрасних свят, про які багато хто не знає, бо вони так не тиражуються в медіа-просторі, як закордонні свята.
Церква Христова повчає, що ми повинні любити своїх ближніх щодня, а не за певним графіком, чи календарним днем. Ми повинні ставитись до свої ближніх щиро й з правдивою любов’ю, яка буде йти від серця, а не проявлятися лише декілька разів на рік у вигляді матеріальних та символічних подарунках, нехай навіть придуманих із самих високих мотивів.
Отож, ми повинні зрозуміти досконалу християнську любов та пізнати її, не чекаючи особливих днів і календарних дат. Бо справжня любов, якої нас навчає Господь: «…довготерпить, милосердствує, … не заздрить, …не вихваляється, не пишається, не безчинствує, не шукає свого, не гнівається, не замишляє зла, не радіє з неправди, а радіє істині» (1Кор. 13:4-6). Ось саме таку любов давайте дарувати одне одному щодня.

Прот. Григорій Фоя, клірик Свято-Введенського храму м.Києва.

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


762980 грн.


Церковний календар

22 січня. Середа


ап. Тимофій

прмч. Анастасій Персянин

прмч. Анастасій Печерський

Ап. Тимофія (бл. 96). Прмч. Анастасія Персидського (628). Прмч. Анастасія, дияк. Печерського, в Ближніх печерах (ХІІ). Мчч. Мануїла, Георгія, Петра, Леонтія, єпископів, Сионія, Гавриїла, Іоана, Леонта, Парода, пресвітерів, та інших 377 (бл. 817).

детальніше...

23 січня. Четвер


сщмч. Климент Анкірський

свт. Павліна Ноланського

Сщмч. Климента, єп. Анкирського, і мч. Агафангела (312). Прп. Мавсими Сирійця (ІV). Прп. Самана, мовчальника (бл. 400). Свт. Павліна Милостивого, єп. Ноланського (431). Пам'ять VІ Вселенського Собору (680–681).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя