Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


логоІкони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Чорнобильці продовжують свою волонтерсько-чорнобильську діяльність

Чорнобильці продовжують свою волонтерсько-чорнобильську діяльністьУ кожного своя передова


У кожного з нас у житті свій фронт. Як правило, чим більше людині довелось пережити, зазнати лиха, тим вразливіша вона до чужої біди. Власне, тому й не варто дивуватись, що Коломийська громадська організація інвалідів «Союз. Чорнобиль. Україна», яку очолює Віктор Познік, а також комітет «Діти Чорнобиля», яким опікується отець Іван Остафійчук, не зважаючи на власні клопоти й негаразди, ось уже півтора року активно допомагають бійцям АТО на Сході, переселенцям, пораненим воїнам, дітям і родинам учасників АТО. Зокрема, нещодавно завдяки налагодженій співпраці з італійськими заробітчанками, вдалося доправити у госпіталь Артемівська перев’язувальні матеріали, слухові апарати, засоби вимірювання тиску, гігієнічні товари, інші необхідні для поранених речі. На початку липня коломийські чорнобильці доставили добродійний вантаж у Київський опіковий центр, ще один якраз формується для відправлення.Крім цього, в «Українському спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення» МОЗ України, який розташований в заповідній зоні у Пущі Водиці, у каплиці Чорнобильський Спас (обладнаній, до речі, з ініціативи Коломийської організації чорнобильців шість років тому) минулої неділі відбулась служба Божа для 180 дітей-чорнобильців, воїнів АТО і переселенців, які там лікуються і відпочивають, – з нагоди свята Петра і Павла.


 – Попередньо, – розповідає Віктор Познік, – ми оголосили для дітвори конкурс малюнків. Підбиття підсумків стало справжнім святом для малечі. Після служби Божої переможці творчого конкурсу отримали подарунки, без сюрпризу не лишився ніхто. Для дівчаток і хлопчиків, які змушені були втікати разом з батьками від війни, конкурс малюнків став нагодою забути про пережиті жахіття, втілити на папері свої дитячі мрії і сподівання.


Приємний момент чекав і Коломийську спілку "Союз. Чорнобиль. Україна". Її керівника Віктора Позніка сам Філарет удостоїв ордена рівноапостольного князя Володимира другого ступеня – за активну добродійну і волонтерську діяльність. Нагороду вручали у капличці в Пущі Водиці, до створення якої коломияни доклали чимало зусиль. Пан Віктор на мої привітання скромно і стримано зауважив: звісно, приємно отримувати нагороди такого гатунку, проте, ніхто нині не працює заради орденів. Просто кожен має робити свою справу: одні на фронті, інші – в тилу, бо, власне, у всіх нас тепер своя передова...


 Валентина БЛИЗНЮК.

За матеріалами сайту - http://kolo-chornobyl.at.ua/


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

29 травня. Понеділок


сщмч. Олександра Єрусалим.

Мчч. Вiта

Прп. Феодора Освяченого (368). Прпп. отців у Лаврі свт. Савви побитих (614). Перенесення мощей прп. Єфрема Перекомського, Новгородського чудотворця (1545). Прпп. Касіяна (1537) i Лаврентiя (1548) Комельських. Свт. Олександра, єп. Єрусалимського (213–250). Мчч. Вiта, Модеста i Крискентiї (бл. 303). Блж. отроковицi Музи (V). Свт. Георгiя ІІ, єп. Мi­тиленського (ІХ).

30 травня. Вівторок


ап. Андроніка

Прп. Єфросинiї

Ап. Андроника i св. Юнiї (І). Мчч. Солохона, Памфамира i Памфалона, воїнiв (284–305). Свт. Стефана, патр. Константинопольського (893). Прп. Єфросинiї, в миру Євдокiї, вел. кн. Московської (1407).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя