Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Урочистий захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні» до 72-річниці визволення Києва пройшов у Святошинському районі

Урочистий захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні» до 72-річниці визволення Києва пройшов у Святошинському районі

До 72-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників у ліцеї «ЕКО» №198 учні та вчителі підготували літературно-музичну композицію «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні» на яку були запрошені почесні гості – воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни та члени громадських організацій.


У святкових заходах взяв участь настоятель Свято-Введенського храму прот. Сергій Петленко.


72 роки тому, 6 листопада 1943 року, Київ героїчними зусиллями був звільнений від німецько-фашистських окупантів. За офіційними даними, в боях за Київ і Дніпро загинуло 417 тис. солдат. Насправді ж кількість жертв сягнула більше мільйона. Втрати лише Першого Українського фронту на Букринському плацдармі та боях за Київ склали 647 тисяч бійців і офіцерів. Ця великомасштабна операція стала центральною подією в битві за Україну, вона стоїть у ряді тих битв, що вирішили долю Другої світової війни.


В цей день ми з радістю дякуємо всім, хто відвоював рідний Київ, повернув право жити в незалежній державі, і з болем згадуємо мільйони загиблих, яким не довелось побачити визволену рідну землю.


 Молоде покоління з глибокою пошаною та неймовірною гордістю зустріло ветеранів. Словами щирої поваги та вдячності був пронизаний весь захід. Привітати ветеранів завітала також і заслужена артистка України Тетяна Негрій.


Під час урочистостей ветеранам були вручені відзнаки Президента України - ювілейні медалі “70 років Перемоги над нацизмом”.


На завершення заходу присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

26 листопада. Субота

свт. Іоан Золотоустий

мч. Никифор Кесарійський

Свт. Іоана Золотоустого, архиєп. Константинопольського (407). Мчч. Антонiна, Никифора і Германа (308). Мц. Манефи (308).

27 листопада. Неділя

ап. Филип

свт. Григорій Палама

Апостола Филипа (І). Прп. Филипа Ірапського (1527). Правовiрного царя Юстинiана (565) i царицi Феодори (548). Свт. Григорiя Палами, архиєп. Фессалонiкійського (бл. 1360).

Заговини на Різдвяний (Пилипів) піст.

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя