Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Клір і парафіяни привітали настоятеля Свято-Введенського храму протоієрея Сергія Петленка з днем народження!

прот. Сергій ПетленкоУ неділю 17 червня, в день всіх святих землі Української, після звершення Божественної літургії церковна громада привітала настоятеля парафії протоієрея Сергія Петленка з днем народження.


Наприкінці Божественної літургії клірик Свято-Введенського храму протоієрей Григорій Фоя, від імені усієї громади, привітав отця Сергія з днем народження. У своєму вітанні отець Григорій відзначив високе достоїнство пастирського служіння, на яке був покликаний отець настоятель, а також дав високу оцінку його діяльності при заснуванні парафії й подальшому її становленні. Ще зовсім нещодавно, –  зазначив він, –  на цьому місці був пустир, а тепер, завдяки чималим зусиллям отця Сергія, тут постав храм-каплиця де віруючі збираються на спільну молитву. Також було сказано й про те, що  при безпосередній участі отця настоятеля і при його мудрому керівництві, ведеться масштабне будівництво із зведення великого храму на території церковного комплексу. Вітаючи отця Сергія з днем народження промовець наголосив на великому життєвому досвіді іменинника, завдяки якому він зумів організувати на високому рівні церковне життя парафії й висловив побажання, щоб скоріше здійснилася його блага мрія з зведення  нового дому Божого. Завершуючи привітання, отець Григорій побажав отцю настоятелю міцного здоров'я, духовних і тілесних сил у пастирському служінні, а також, від усієї громади, подарував йому церковне облачення яке є видимим образом Божественної слави.    


Привітав отця Сергія ще один священик храму – отець Василь Білик, який сказав про те, що дивлячись на численну паству яка збирається на храмові богослужіння й на те, що з кожним роком вона збільшується, то це говорить про великий авторитет й значні особисті якості отця настоятеля як керівника парафії. Вітаючи іменинника з днем народження, отець Василь побажав йому Соломонової мудрості й духовних сил продовжувати й надалі турбуватися з батьківською опікою про свою паству і вести її шляхом спасіння. Потім отець Василь виголосив отцю Сергію многоліття, а церковна громада разом з хором велично і піднесено проспівала його своєму настоятелю.    


З щирими й теплими привітаннями звернулися до отця Сергія батьки та учні недільної школи, які дякували йому за духовні настанови і батьківську турботу. Підходили і вітали свого настоятеля багато й інших парафіян, бажаючи своєму духовному наставникові  здоров’я, благополуччя, родинного тепла та Божої милості на усі починання.


Прибув привітати отця Сергія і благочинний Святошинського району протоієрей Валерій Семанцо. У вітальному слові отець Валерій сказав, що своєю пастирською діяльністю отець Сергій залишить помітний слід в історії, бо робить вагомий особистий внесок у відродження духовності й утвердження Української Православної Церкви, а також побажав імениннику кріпості духа і тіла у продовженні розбудови великого церковного комплексу, який знаходиться в одному з найкращих місць м. Києва.

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

04 грудня. Неділя


Введення в храм Пресв. Богород.

ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.

детальніше...

05 грудня. Понеділок

свв. апп.від 70-ти

св. кн. Ярополк

мц. Кікілія

Пiслясвято Введення. Апп. вiд 70-ти: Филимона й Архипа i мц. рiвно­апостольної Апфiї (І). Блгв. кн. Михаїла Тверського (1318). Блвг. Ярополка, у св. хрещеннi Петра, кн. Володимир-Волинського (1086). Мчч. Кикилiї (Цецилiї), Валерiана, Тивуртiя i Максима (бл. 230). Мч. Прокопiя, читця (303). Мч. Менигна (250). Прп. Агави Ісмаїльтянина (V). Прав. Михаїла, воїна, болгарина (866).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя