Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


логоІкони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Будівництво храму - 2019

Будівництво храму - 2019

Незважаючи на календарні дні зими – за вікном стоїть справжня осінь. І ми сповна на будівельному майданчику користуємося цими сприятливими погодними умовами, продовжуючи оздоблення храму. Наші помічники відгукнулись на потреби храму і подарували будівельні матеріали - декоративну штукатурку (дякуємо Олександру з родиною). Тепер майстри, завдяки плюсовому температурному режиму, мають змогу нанести фактуру на стіни сходових маршів, що ведуть на клирос.


Також паралельно шукаємо помічників, які допоможуть у придбанні керамічної плитки для панелей на 85 м2 стін вздовж усієї сходової конструкції (можливе поетапне виконання)… (читачів цих рядків чекаємо з предметними пропозиціями).


Не дивлячись на те, що ми скеровуємо левову частину коштів на електричний силовий кабель (АВВГ 4*185/1100м/п) для основної електролінії до церковного комплексу, ми намагаємося не збавляти тепми і у внутрішніх оздоблювальних роботах на будівництві храму.


Майже щодня звертаємося до усіх про допомогу для продовження будівельних робіт. Шалені витрати на будівельні матеріали та роботу майстрів потребують постійної вашої підтримки й допомоги.


Принагідно висловлюємо щиро подяку усім нашим жертводавцям і помічникам, які щомісячно або щоквартально вносять пожертви у церковну скарбницю на продовження будівництва храму. Без вашої ревної підтримки, нам тяжко було б рухатись вперед у здійсненні нашої спільної мети - зведенні дому Божого.


Стати в один ряд з іншими помічниками можна на будь-якій стадії будівництва, головне не стояти осторонь і не залишатися байдужими до благодіянь.  


Закликаємо усіх небайдужих долучатися до будівництва храму та підтримувати нашу спільну святу справу, бо тільки у творенні добрих справ ми справді стаємо справжніми християнами, виконуючи Закон Божий.


Релігійна громада парафії «Введення в храм Пресвятої Богородиці» (м.Київ, бульв. Ромена Роллана, 10)  –  чекає усіх на богослужіння та для реалізації спільних добрих справ.


Для ваших пожертв:


- в храмі (журнал реєстрації в церк. лавці);


- на банківський рахунок: АТ ”Райффайзен Банк Аваль”, м. Київ


р/р UA053808050000000026003155842


МФО 380805 ЗКПО 25880730;


- на картку Приватбанку 5168742218462871


Нехай Милосердний Господь благословить усіх благодійників, які збирають не тільки земні скарби, а що найголовніше - небесні скарби на серці!


ХТО СІЄ ЩЕДРО, ТОЙ ЩЕДРО Й ЖАТИМЕ... БОГ ЛЮБИТЬ ТОГО, ХТО З РАДІСТЮ ДАЄ! (2 Кор. 9,6-7).


Пресвятая Богородице, допомагай нам!


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

02 квітня. Неділя


мц. Кіріакія Римська
мц. Євфрасія Амісійська
прп. Єфросин Синозерський
Прпп. Іоана, Сергія, Патрикія та інших, в обителі св. Сави вбитих (796). Прп. Єфросина Сіноєзерського, Новгородського (1612). Мц. Фотини (Світлани), самарянки, її синів мчч. Віктора, нареченого Фотином, та Іосії; мцц. Анатолії, Фото, Фотиди, Параскеви, Киріакії, Домніни і мч. Севастіана (бл. 66). Мцц. Олександри, Клавдії, Євфрасії, Матрони, Юліанії, Євфимії і Феодосії (310). Свт. Микити, спов., архиєп. Аполлоніадського (бл. 813–820).

03 квітня. Понеділок


Прп. Якова, єп., спов. (VІІІ). Свт. Кирила, єп. Катанського (І–ІІ). Свт. Фоми, патр. Константинопольського (610).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя