Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Велика середа

Третього дня страсного тижня, у Велику середу, Православна Церква згадує сумні події напередодні хресної смерті Спасителя. Цього дня Господь наш Ісус Христос був зраджений Юдою Іскаріотом.
Духовний зміст подій Великої Середи Церква доносить до віруючих через паремії – читання зі Священного Писання Старого Завіту. На вечірні Великої Середи були прочитані паремії з книги Вихід і книги Іова. Перша паремія розповідає про Мойсея, який побачивши знущання єгиптянина над своїми співвітчизниками, захистив їх. В цій паремії пророк Божий Мойсей прообразує собою Ісуса Христа. Бо як Мойсей був готовий пожертвувати собою заради рідного народу, так і Христос пішов на добровільні страждання заради роду людського. Друга паремія, з книги Іова, розповідає про Праведника, що безвинно страждає. Багатостраждальний Іов був прообразом страждаючого Христа Спасителя. Прообразуючи Христа своїми стражданнями, Іов прообразував Його і своїм прославленням. На прообразне значення життя Іова вказує Свята Православна Церква тим, що назначила в перші п'ять днів Страсної седмиці паремії з книги Іова про долю і страждання цього праведника, як образ страждань Христових, які згадуються в той час. Паремії ці беруться з наступних місць книги: в понеділок – 1,1–12; у вівторок – 1,13–22; в середу – 2,1–10; в четвер – 38,1–21 і 42,1–6; в п'ятницю – 42,12–17. Книга Іова читається в Православних храмах в той час, коли Церква згадує страждання Спасителя, безвинно страждаючого Праведника. У Велику Середу, в поєднанні з вечірнею служиться остання, в цьому році, літургія Ранішосвячених дарів, священик востаннє виголошує молитву преподобного Єфрема Сиріна.

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


762980 грн.


Церковний календар

22 грудня. Неділя


вмч. Анастасія Узорешителька

Вмц. Анастасiї Узорiшительницi (бл. 304). Мчч. Хрисогона, Феодотiї, Євода, Євтихiана та iнших (бл. 304).

детальніше...

23 грудня. Понеділок


мчч. на Криті

Мчч. на Критi: Феодула, Саторнина, Євпора, Геласiя, Євникiана, Зотика, Помпiя, Агафопуса, Василiда та Євареста (ІІІ). Свт. Феоктиста, архиєп. Нов­­город­ського (1310). Прп. Нифонта, єп. Кіпрського (ІV). Прп. Павла, єп. Не­окесарiйського (ІV).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя