Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


логоІкони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Про самарянку

Про самарянку

Самарянка, йдучи до криниці, виконувала звичайну роботу, як кожен день. Щодня вона приходила до криниці, щоб набрати води так потрібної для життєвих потреб.


Бачимо, що шлях, котрий приводив її до криниці, сьогодні привів до Месії. Чи справді вона думала, що зустріне спасіння? Ні, не думала. Христос прийшов несподівано і, будучи Богом, побачив в душі самарянки, що вона буде світлом для самарян. Саме її ім’я, яке з передання знаємо було Фотинія, означає «світло». Душа її була осяяна світлом одкровення Месії, а вона просвітила співвітчизників своїх, сповістивши про Того, Хто має прийти.


Євангельське читання нас вчить, щоб ми були уважні, бо Христос прийде в час, про який ми не знаємо. Тож будьмо завжди готові прийняти Його в наших оселях і в наших душах. Він не прийде до нас так, як приходив до самарянки. Сам Христос вчить нас, що Він прийде до нас через наших нужденних братів. Нехай в нас будуть очі, щоб бачити Його і не засмучувати Його, проганяючи.


Нехай в нашому житті буде місце і для Христа. І таким чином, як самарянка, так і ми сповістимо, що бачили Христа, Спасителя світу.


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

29 травня. Понеділок


сщмч. Олександра Єрусалим.

Мчч. Вiта

Прп. Феодора Освяченого (368). Прпп. отців у Лаврі свт. Савви побитих (614). Перенесення мощей прп. Єфрема Перекомського, Новгородського чудотворця (1545). Прпп. Касіяна (1537) i Лаврентiя (1548) Комельських. Свт. Олександра, єп. Єрусалимського (213–250). Мчч. Вiта, Модеста i Крискентiї (бл. 303). Блж. отроковицi Музи (V). Свт. Георгiя ІІ, єп. Мi­тиленського (ІХ).

30 травня. Вівторок


ап. Андроніка

Прп. Єфросинiї

Ап. Андроника i св. Юнiї (І). Мчч. Солохона, Памфамира i Памфалона, воїнiв (284–305). Свт. Стефана, патр. Константинопольського (893). Прп. Єфросинiї, в миру Євдокiї, вел. кн. Московської (1407).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя