Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Оздоблення класів парафіяльної Недільної школи

Оздоблення класів парафіяльної Недільної школи

Плани збудувати Недільну школу при нашій парафії виникли відразу після заснування громади. Але спочатку був збудований храм-каплиця для проведення богослужінь, а з 2004 року розпочалося будівництво самої Недільної школи. Усі ці роки, через недостатні  фінансові можливості, продовжуються будівельно-оздоблювальні роботи. Протягом усього цього часу заняття парафіяльної Недільної школи проходять в орендованому приміщенні.  


Основним направленням роботи школи є духовно-моральне та естетичне виховання дітей. Приміщення є двоповерховим і в ньому, крім класів Недільної школи, також буде знаходитися бібліотека, їдальня, а з часом будуть облаштовані творчі студії з майстернями. Тому крім Закону Божого діти матимуть можливість займатися музикою, образотворчим мистецтвом, ліпленням, різьбою по дереву, а також будуть розкривати свої таланти у різних інших мистецьких студіях.  Хоча будівельно-оздоблювальних робіт ще дуже багато, – це і проведення різних комунікацій до будинку, це і наповнення приміщень необхідним обладнанням, але було прийнято рішення докласти максимум зусиль, щоб уже цього року відкрити перші класи Недільної школи, де діти та дорослі матимуть можливість у своєму приміщенні вивчати Закон Божий.


Щонеділі за Божественною літургією Святе Причастя приймають 20-30 дітей, і тільки невелика частина з них є учнями Недільної школи. Коли ці діти підростуть і прийдуть на заняття до школи, то саме ці нові класи і будуть на них чекати.    


Школа стане центром духовно-морального розвитку та становлення молоді, місцем зустрічі парафіян для обговорення проблем сьогодення, а також дасть можливість людям, які відвідують храм тільки на великі свята, стати ближчими до Церкви і приводити до християнського просвітлення своїх дітей. А ще, Недільна школа стане не просто місцем для приєднання молодого покоління до Церкви або дозволить розвинути свої творчі таланти, але і збереже їх від «спокус вулиці». Сьогодні молодь особливо гостро потребує духовного виховання. Тому завершення будівництва Недільної школи повинно стати нашою загальною справою, вкладом і турботою про майбутнє наших дітей.  


Окрім дуже витратних робіт (підведення газопостачання, водопровід та каналізація, постійна електромережа), є ще багато інших потреб які також потребують значних фінансових витрат, а саме: учнівські столи з стільцями, викладацькі столи, книжкові стелажі, шкільні дошки та ін..


Тому ми сподіваємося на допомогу і участь кожного парафіянина, нехай навіть невелику допомогу в порівнянні з загальними витратами, необхідними для завершення усіх робіт, але цей вклад стане особистою участю людини у благій справі з відродження духовності.


Дуже сподіваємося на Вашу допомогу для завершення усіх будівельно-оздоблювальних робіт і здачу в експлуатацію приміщення Недільної школи.


Настоятель Свято-Введенської парафії протоієрей Сергій Петленко від імені усієї громади щиро дякує усім благодійникам які приймають участь у будівельно-оздоблювальних роботах Недільної школи, а також звертається про допомогу до тих, хто ще не встиг долучитися до цієї благої справи.

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

04 грудня. Неділя


Введення в храм Пресв. Богород.

ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.

детальніше...

05 грудня. Понеділок

свв. апп.від 70-ти

св. кн. Ярополк

мц. Кікілія

Пiслясвято Введення. Апп. вiд 70-ти: Филимона й Архипа i мц. рiвно­апостольної Апфiї (І). Блгв. кн. Михаїла Тверського (1318). Блвг. Ярополка, у св. хрещеннi Петра, кн. Володимир-Волинського (1086). Мчч. Кикилiї (Цецилiї), Валерiана, Тивуртiя i Максима (бл. 230). Мч. Прокопiя, читця (303). Мч. Менигна (250). Прп. Агави Ісмаїльтянина (V). Прав. Михаїла, воїна, болгарина (866).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя