Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Храмове свято парафії великомученика Димитрія Солунського с. Бузова

Храмове свято парафії великомученика  Димитрія Солунського с. Бузова

У четвер, 8 листопада 2012 року на запрошення настоятеля храму протоієрея Богдана Тимошенка, настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко та протоієрей Григорій Фоя взяли участь у святкових заходах з нагоди храмового свята.


З архіпастирським візитом відвідав парафію святого великомученика Димитрія Солунського с. Бузова Києво-Святошинського району Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, де звершив Божественну Літургію.


Його Святості співслужили: настоятель храму протоієрей Богдан Тимошенко, благочинний Святошинського району м. Києва протоієрей Валерій Семанцо, благочинний Києво-Святошинського району протоієрей Василь Чупровський, протоієрей Андрій Власенко, секретар Переяслав-Хмельницької єпархії протоієрей Михаїл Лесюк,  протоієрей Сергій Петленко, протоієрей Олександр Тимошенко, протоієрей Григорій Фоя, а також духовенство Києво-Святошинського благочиння.


Перед входом до храму, розташованого на території етнографічного комплексу «Українське село», Патріарха Філарета привітали настоятель отець Богдан Тимошенко та фундатор парафії народний депутат України Володимир Бондаренко. За українським звичаєм Святійшому Владиці було вручено каравай.


Перед Літургією відбулося освячення кіоту "Христос - Виноградна лоза", у якому, окрім традиційної однойменної української ікони, яка є найбільшою з існуючих таких ікон, містяться ще 11 ікон - Страстей Христових та Розп'яття. Ікона та кіот виконані у бароковому стилі і різьбі на клені, а їх виконавцями стали іконописець Володимир Олещук та різьбляр Федір Воропай.


Наприкінці Літургії Патріарх Філарет виголосив проповідь про мученицький подвиг великомученика Дмитрія Солунського, у якій наголосив на тому, що приклад мучеників повинен надихати християн своїми ділами і всім своїм життям свідчити про православну віру.


Богослужіння завершилося урочистим хресним ходом навколо храму, після чого настоятель парафії протоієрей Богдан Тимошенко подякував Святійшому Владиці за візит і очолення Літургії, а також за слова духовної настанови.


 


За матеріалами сайту Церква.info

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

04 грудня. Неділя


Введення в храм Пресв. Богород.

ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.

детальніше...

05 грудня. Понеділок

свв. апп.від 70-ти

св. кн. Ярополк

мц. Кікілія

Пiслясвято Введення. Апп. вiд 70-ти: Филимона й Архипа i мц. рiвно­апостольної Апфiї (І). Блгв. кн. Михаїла Тверського (1318). Блвг. Ярополка, у св. хрещеннi Петра, кн. Володимир-Волинського (1086). Мчч. Кикилiї (Цецилiї), Валерiана, Тивуртiя i Максима (бл. 230). Мч. Прокопiя, читця (303). Мч. Менигна (250). Прп. Агави Ісмаїльтянина (V). Прав. Михаїла, воїна, болгарина (866).

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя