Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет заклав наріжний камінь у фундамент храму на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет заклав наріжний камінь у фундамент храму на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці

  29 вересня 2007 року відбулася така очікувана й важлива подія у житті жителів Святошинського району. Цього дня було закладено наріжний камінь у фундамент храму на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці, будівництвом якого буде завершено ансамбль церковного комплексу.


  Зранку біля фундаменту, який збудували на місці встановленого хреста, почали збиратися віряни і духовенство. Коли прибув Святійший Патріарх Філарет, він і очолив чин на заснування храму.


  Православна Церква вчить нас, що чини й обряди на заснування та освячення храму просякнуті тією ж благодаттю, що й святі отці, які їх складали. Найбільше вирізняється з-поміж них святитель Василій Великий, бо саме він і є головним творцем церковного чину. В цьому чині кожна молитва, кожне священнодійство містить у собі глибокий духовний зміст. Цей великий учитель під виглядом храму видимого й матеріального мав на увазі Церкву невидиму на чолі з Самим Спасителем, собор вірних членів Тіла Христового, Бога Живого. Новий храм у цих молитвах ніби олюднюється, над ним звершуються таємні дії, подібно до того, як над людиною звершуються таїнства Хрещення і Миропомазання. До них приєднується ще дещо і від таїнства Священства, бо храм посвячується на вічне служіння Господу - читаємо у настільній книзі священнослужителя.


  Згідно з чином заздалегідь був залишений отвір у фундаменті, підго-товлений також камінь, на якому було висічено хрест. Святійший Владика освятив з єлеєосвяченням наріжний камінь, який і було закладено у фундамент майбутнього храму.


  Святійшому Патріархові співслужили: благочинний Святошинського району прот. Валерій Семанцо, настоятель храму прот. Сергій Петленко, священики Києво-Святошинського благочиння: прот. Богдан Тимошенко і свящ. Олександр Тимошенко, клірики храму: свящ. Григорій Фоя і свящ. Віталій Шопулко.


  Після освячення Святійший Патріарх звернувся до присутніх зі словами привітання і настановами, розповів, яку важливу роль відіграє храм у житті кожної людини. Потім Святійший Владика оглянув будівельний майданчик, а настоятель парафії ознайомив Його Святість із перебігом будівельних робіт. А ще Святійший Владика висловив сподівання, що невдовзі храм буде збудовано, і у ньому здійснюватимуться богослужіння на славу Божу.


  На святі також були присутні народні депутати Володимир Бондаренко та Євген Суслов, депутати Київради Олександр Кулик і Володимир Тищенко, директор будівельної фірми «Добробуд-М» Сергій Марчук та інші гості й парафіяни храму.

11111 22222 33333 444 555 777

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

27 липня. Субота


вмч. Пантелеймон

рівноап. Климент Охридський

Вмч. i цiлителя Пантелеймона (305). Прп. Германа Аляскинського (1837). Блж. Миколая Кочанова, Христа ради юродивого, Новгородського (1392). Прп. Анфiси, iгуменi, i 90 сестер її (VІІІ). Рiвноап. Климента, єп. Охридського (916), Наума, Сави Горазда i Ангеляра (Болг.).

детальніше...

28 липня. Неділя


Богомати Одігітрія

ап. Тимон

Апп. вiд 70-ти: Прохора, Никанора, Тимона i Пармена дияконiв (І). Свт. Питирима, єп. Тамбовського (1698). Прп. Мойсея, чудотворця Печерського, в Дальнiх печерах (ХІІІ–ХІV). Мчч. Юлiана (І), Євстафiя (бл. 316) та Акакiя (бл. 321).

Смоленської iкони Божої Матерi “Одигiтрiя” (“Провiдниця”, принесена з Царгорода у 1046 роцi). Гребневської (1380), Костромської (1672) i Серафимо-Дивеївської (“Розчулення”, 1885) iкон Божої Матерi. Шанованi списки Смоленської iкони Божої Матерi: Устюженська (1290), Видропуська (ХV), Воронiвська (1524), Христофорiвська (ХVІ), Супрасльська (ХVІ), Юзька (1615).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя