Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
22 травня Православна Церква вшановує день пам’яті перенесення мощей святого Миколая Чудотворця з Лікії до італійського міста Барі.
В день свята, 22 травня 2018 р., Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній відвідав парафію на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських в м. Боярка.
На запрошення отця настоятеля у святковій Божественній літургії взяли участь настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко та клірик храму – протоієрей Григорій Фоя.
17 травня православні християни, на сороковий день по Воскресінні Ісуса Христа, відзначають велике свято – Вознесіння Господнє, яке завжди припадає на четвер шостого тижня.
Напередодні свята у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне бдіння з чином благословення хлібів. Богослужіння звершив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої та священика Василя Білика.
У 2018 році виповнюється 32 роки з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка трапилась 26 квітня 1986 року.
Щороку цього дня відбувається вшанування героїв ліквідаторів, які брали участь у ліквідації найбільшої техногенної катастрофи людства. Серед ліквідаторів були не тільки пожежники й військові, а і медики, і вчені, і багато інших фахівців, які були залучені до усунення наслідків найстрашнішої екологічно-гуманітарної катастрофи.
22 квітня 2018 р., після Божественної літургії, виконуючи Патріарше розпорядження про молитву за єдність і визнання Помісної Церкви, клірики Свято-Введенського храму звершили молебень. На цьому молебні закликали Святого Духа на початок всякого доброго діла.
Український народ повинен знати, що Київська митрополія 700 років (988-1686) була у складі Константинопольського патріархату, а не Московського, якого і не існувало на той час. Сама ж Московська Церква, яка самовільно, порушуючи церковні канони, в 1448 році (без згоди Константинополя за наказом московського князька Василя ІІ) відокремилась від Київської митрополії, висвятивши самочинно «митрополита» Іоана. Цей московський самосвят не визнавався Константинопольським патріархатом впродовж 141 року (1448–1589).
За останні декілька років, на будівництві нашої нової святині, були виконані роботи з нанесення розчином фібробетону (методом торкретування) понад 800м2 металевих конструкцій, зводів й парусів, а також проведені електро-монтажні роботи.
На цих днях ми розпочали наступний етап робіт – це нанесення машинним методом вапняно-цементної штукатурки на стіни храму.
Минулої неділі, після Божественної літургії, ми звернулися до Господа за допомогою, звершивши чин молебню про закликання Святого Духа на початок всякої доброї справи.
Дорогі брати і сестри, звертаємося й до вас про молитовну й матеріальну підтримку для продовження робіт на будівництві великого храму, який стане основною спорудою церковного комплексу.
13 квітня 2018 року, у день шанування ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав парафію ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" на Борщагівці, де звершив Божественну літургію з нагоди храмового свята.
На запрошення отця настоятеля, участь в святковій Літургії взяв настоятель Свято-Введенської парафії прот. Сергій Петленко, а також клірики храму – прот. Григорій Фоя та свящ. Василь Білик.
Святійшого Патріарха, за доброю традицією, на паперті храму зустрів настоятель храму протоієрей Валерій Семанцо разом із вихованцями недільної школи, які піднесли йому запашний коровай та квіти.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
8 квітня 2018 р., православні християни по всьому світу відзначили своє головне свято – Воскресіння Ісуса Христа.
З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний — це Світлий Празник Христового Воскресіння. Він, як сказано в ірмосі 8-ої пісні пасхального канона утрені: "Цар і Господь, празників празник і торжество торжеств".
Пасхальне богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні прот. Григорія Фої та свящ. Василя Білика.
У православних християн сьогодні Велика П'ятниця Страсної седмиці - день розп'яття Спасителя, найскорботніший день у році.
Страсна П'ятниця присвячена спогадам про суд над Ісусом Христом, його розп'яття і хресну смерть на Голгофі, зняття Його тіла з хреста і поховання.
Згідно з Євангеліями, в п'ятницю після арешту в Гефсиманському саду, Ісуса повели на допит в дім первосвященика. Після суду, Понтій Пілат, прокуратор іудейський, затвердив вирок про страту Христа. Згідно з традицією, на честь великого свята юдейської Пасхи одного з арештованих милували. Прокуратор у зверненні до народу радив звільнити Ісуса, але підкуплені грошима первосвящеників і фарисеїв люди кричали: "Розіпни Його!", а про Варавву: "Відпусти його!". Останніми словами Ісуса були: "Отче! В руки Твої віддаю дух Мій".
4 квітня 2018 року, у Велику середу, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Божественну літургію Ранішосвячених Дарів у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.
Його Святості співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек і духовенство м. Києва.
Під час богослужіння, на малому вході, Патріарх Філарет до дня свята Пасхи відзначив священнослужителів м. Києва богослужбовими нагородами.
Церковну нагороду, від Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату - Святійшого Патріарха Філарета, також отримав клірик Свято-Введенського храму – протоієрей Григорій Фоя.
За багаторічне пастирське служіння на ниві Церкви Христової, отець Григорій був відзначений високою церковною нагородою – право носіння хреста з прикрасами.
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Пасхалія
20 квітня. Неділя
Світле Христове Воскресіння, Пасха
Церковний календар
19 квітня. Субота
Прп. Іоана Ветхопечерника (VІІІ). Мчч. Феони, Христофора i Антонiна (303). Сщмч. Пафнутiя, єп. Єрусалимського. Свт. Георгiя, спов., єп. Антиохiї Писидійської (813–820). Свт. Трифона, патр. Константинопольського (933). Прп. Никифора, iгумена.
20 квітня. Неділя
Прп. Феодора Трихини. Прп. Олександра Ошевенського (1479). Мч. немовляти Гавриїла Бєлостоцького (1690). Свтт. Григорiя (593) i Анастасiя Синаїта (599), патрiархiв Антиохiйських. Прп. Анастасiя, iгум. Синайської гори (695).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя