Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
У неділю, 3 березня, відбувся творчий майстер-клас з глиною для дітей Недільної школи.
Висловлюємо щиру подяку нашому скульптору Людмилі Лобан за незабутні враження для дітей.
Сподіваємося, що такі заходи будуть в подальшому на постійній основі.
Чекаємо дітей на навчання і розвиток творчих здібностей до Недільної школи при Свято-Введенській парафії (бульвар Ромена Роллана, 10).
Запрошуємо дітей на майстер-клас із ліплення глиною (гіпсом).
Творче заняття для дітей (від 5 до 14 років) відбудеться 3 березня о 13:00 год в Недільній школі при Свято-Введенському храмі (бульвар Ромена Роллана, 10).
Маємо сподівання, що такі заходи будуть регулярними, щоб об’єднувати дітей спільним й цікавим майстер-класом та створювати дружню атмосферу для розвитку їхніх творчих здібностей.
2 березня, у поминальну суботу, в Свято-Введенському храмі буде звершена Літургія - о 9:00, а заупокійне богослужіння - о 10:30.
Батьківські суботи (а їх в церковному календарі кілька) – це дні особливого поминання покійних. У ці дні в православних храмах здійснюється особливе поминання померлих православних християн.
Молитва за померлих – це найбільше і найголовніше, що ми можемо зробити для тих, хто відійшов у світ інший.
Громада Свято-Введенського храму щиро вітає настоятеля храму з 20-ю річницею священичої хіротонії у день свята Стрітення Господнього!
15 лютого 1999 року, на свято Стрітення Господнього, єпископ Вінницький і Брацлавський Панкратій (Тарнавський) звершив священичу хіротонію над отцем Сергієм.
Протягом 20 років священичого служіння, отець Сергій своїми талантами й здібностями проявив себе як добрий пастир і вправний будівничий, завдяки якому постав церковний комплекс.
15 лютого Православна Церква святкує Стрітення Господнє.
Урочисту Божественну Літургію у Свято-Введенському храмі очолив отець настоятель – протоієрей Сергій Петленко, якому співслужили клірики храму протоієрей Григорій Фоя і священик Василь Білик.
Після євангельського читання отець Cергій виголосив проповідь, в якій розкрив значення свята Стрітення Господнього.
Після відпусту громада привітала настоятеля храму о. Сергія Петленка з 20-ю річницею священичої хіротонії, яка співпала з святом Стрітення Господнього, а також і з 11-ю річницею священичого служіння о. Василя, яка теж припадає на це двунадесяте свято. Тож громада привітала обох отців з святковою подією, яке співпало на це свято, подарувавши по святій просфорі, священичому облаченню та побажала духовних й тілесних сил для пастирської праці на ниві Христовій.
Празник трьох святителів є одним з найшанованіших свят Православної Церкви. Згідно із Святим Переданням, поштовхом до встановлення цього празника була велика суперечка у другій половині XI ст. про те, хто з трьох святих є більш цінним для Церкви. Одні вище ставили святого Василія Великого, другі – святого Григорія Богослова, а ще інші – святого Іоана Золотоустого. Через це між багатьма виник розбрат: одні називалися — василіанами, другі — григоріанами, а треті — іоанітами.
3 лютого 2019 р., Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зійшов в день свого 40-ліття на кафедру Київських митрополитів у святій Софії, де і відбулась його інтронізація.
Багато століть український народ бажав мати свою автокефальну незалежну православну церкву і ця мрія здійснилася - створено єдину церкву, яка отримала Томос про автокефалію, а тепер вже відбулося офіційне входження її Предстоятеля на престол. Незважаючи на молодий вік Митрополита Епіфанія, як для очільника церкви, він на різних церковних посадах показав жертовне служіння Богові й Українській Церкві.
На плечі Предстоятеля впав великий тягар відповідальності, який належить йому пронести в цей нелегкий й буремний час для українського народу, працюючи для миру й об'єднання суспільства. Нелегке служіння та тяжкий хрест випав на його долю, але як ми знаємо, що неможливо людям – можливо Богові.
23 січня 2019 року в Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася урочиста Академія з нагоди ювілею - 90-ліття від дня народження Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.
Зал Палацу "Україна", що вміщає близько чотири тисячі глядачів, був заповнений – привітати Святійшого Патріарха Філарета з ювілеєм прибули Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, дружина Президента України пані Марина Порошенко, єпископат Єдиної Помісної Української Православної Церкви, численне духовенство та миряни.
90 років тому, 23 січня 1929 р., в селі Благодатне Амвросіївського району Донецької області, в сім’ї робітника Антона Денисенка та його дружини Меланії народився син, якого назвали Михайлом, а нині це – Святійший Патріарх Філарет.
Юнак Михайло Денисенко, в 17-річному віці, зробив важливий крок у своєму житті – вступив до Одеської духовної семінарії, а продовжив своє навчання в Московській духовній академії. 1 січня 1950 р., він прийняв чернечий постриг з ім’ям Філарет. В 1952 р. став ієромонахом, а в лютому 1962 р. архимандрит Філарет возведений в сан єпископа. В 1966–1990р.р. – митрополит Київський і Галицький, екзарх України Російської православної церкви.
19 січня Свята Православна Церква урочисто святкує одне з найбільших свят –Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, або Богоявлення. Богоявлення (грец. Θεοφάνια), або Явлення (грец. Επιφάνια — Епіфанія) — одне з найдавніших християнських свят.
Хрещення Господнє від святого Іоанна Предтечі описує святий євангеліст Матфей словами: «Хрестившись, Іісус вийшов зразу ж з води, – і ось, розкрились Йому небеса, і побачив Іоанн Духа Божого, Котрий сходив, як голуб, і спускався на Нього» (Мф. 3:16). У цей час почувся голос Божий з неба: «Цей є Син Мій Улюблений, у Котрому Моє благовоління» (Мф. 3:17). Таким чином Бог, єдиний по природі та троїчний в іпостасях, явив Себе світу, через що свято Хрещення має назву Богоявлення.
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Церковний календар
22 грудня. Неділя
Вмц. Анастасiї Узорiшительницi (бл. 304). Мчч. Хрисогона, Феодотiї, Євода, Євтихiана та iнших (бл. 304).
23 грудня. Понеділок
Мчч. на Критi: Феодула, Саторнина, Євпора, Геласiя, Євникiана, Зотика, Помпiя, Агафопуса, Василiда та Євареста (ІІІ). Свт. Феоктиста, архиєп. Новгородського (1310). Прп. Нифонта, єп. Кіпрського (ІV). Прп. Павла, єп. Неокесарiйського (ІV).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя