Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
18 червня 2017 року, у неділю другу після П'ятидесятниці, всіх святих землі Української, настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко звершив Божественну літургію у співслужінні духовенства.
Напередодні, 17 червня ввечері, було звершено Всенічне бдіння, під час якого на полієлеї отець настоятель помазував вірян освяченим єлеєм.
За Божественною літургією, після читання Євангелія, отець Василь Білик виголосив проповідь на тему воскресного благовістя.
Завершилося богослужіння молебнем під час якого була виголошена молитва, щоб Господь визволив Батьківщину від нашестя чужинців і подав українському народові мир і Своє благословення.
4 червня — П’ятидесятниця, чи день Святої Трійці. Через десять днів після Вознесіння, або на п'ятдесятий день від Пасхи християни відзначають день Святої Трійці, або “зелені свята”, чи П'ятидесятницю. Це свято, одне з найдавніших, власне, є днем народження Церкви.
Напередодні свята у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне бдіння з чином благословення хлібів.
У день вшанування Святої Трійці, cвяткове богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої. Наприкінці Літургії отець Сергій звернувся до вірян з пастирським словом, в якому розповів про Пресвяту Трійцю й дари Духа Святого та привітав усіх парафіян з величним святом.
25 травня православні християни, на сороковий день по Воскресінні Ісуса Христа, відзначають велике свято – Вознесіння Господнє, яке завжди припадає на четвер шостого тижня.
Напередодні свята у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне бдіння з чином благословення хлібів. Богослужіння звершив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої та священика Василя Білика.
З 2016 року будівельники приступили до внутрішніх робіт. За минулий рік наші майстри, методом торкретування (це процес нанесення на стіни шару бетону під тиском), нанесли понад 350 м2 фібробетону на металоконструкції храму.
Після Святої Пасхи, коли були проведені підготовчі електро-зварювальні роботи, знову майстри приступили до нанесення на стіни фібробетону.
На наступний етап робіт заплановано нанести 220 м2 розчином фібробетону на зводи храму, які є складним конструктивно-архітектурним рішенням, на вівтарну апсиду та паруси, де перетинаються зводи храму, а під час розписів – зображуються святі євангелісти.
12 травня 2017 року, митрополит Паризький Мішель (Лярош) - фр. Michel Laroche, у супроводі благочинного Святошинського району протоієрея Валерія Семанцо та протоієрея Патріка Лес’єра (фр. Patrick Lecuyer), завітав до Свято-Введенської парафії, що знаходиться на Микільській Борщагівці по бульвару Ромена Роллана, 10а (Святошинський район, м. Києва).
Владика Мішель прибув до Києва для участі у круглому столі на тему “Діяльність українських князів у поширенні євангельської проповіді в Європі”
29 квітня 2017 року Предстоятель Української Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин освячення новозбудованого храму на честь Святого Духа в Святошинському районі міста Києва.
На запрошення отця настоятеля священика Юрія Слісарчука в освяченні храму та святковій Божественній літургії взяв участь клірик Свято-Введенського храму – протоієрей Григорій Фоя.
На церковному подвір’ї Святійшого Владику зустріли парафіяни храму й піднесли традиційний коровай, а діти зачитали вірші та вручили квіти.
21 квітня 2017 року, у день шанування ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав парафію ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" на Борщагівці, де звершив Божественну літургію з нагоди храмового свята.
На запрошення отця настоятеля, участь в святковій Літургії взяв настоятель Свято-Введенської парафії прот. Сергій Петленко, а також клірики храму – прот. Григорій Фоя та свящ. Василь Білик.
Також цього дня парафія відзначала 15-річчя з часу освячення Патріархом Філаретом храму, який був відбудований після руйнування у безбожні атеїстичні часи та 145-річчя побудови першого храму.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
У цих словах міститься сенс нашої віри, ними ми свідчимо про те, у що віримо. Вони є фундаментом, на якому будується життя християнина, Новозавітної Церкви і всього світу. Воскресіння Христове, Пасха Господня — це Свято свят і Торжество із торжеств. Свята Церква в духовній радості й торжестві вигукує: „Цей день, його ж створив Господь, радіймо і веселімось в нім!”.
Православні християни по всьому світу відзначають своє головне свято – Воскресіння Ісуса Христа.
З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний — це Світлий Празник Христового Воскресіння. Він, як сказано в ірмосі 8-ої пісні пасхального канона утрені: "Цар і Господь, празників празник і торжество торжеств".
16 квітня 2017 р., Пасхальне богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні прот. Григорія Фої та свящ. Василія Білика.
У православних християн сьогодні Велика П'ятниця Страсної седмиці - день розп'яття Спасителя, найскорботніший день у році.
Страсна П'ятниця присвячена спогадам про суд над Ісусом Христом, його розп'яття і хресну смерть на Голгофі, зняття Його тіла з хреста і поховання.
Згідно з Євангеліями, в п'ятницю після арешту в Гефсиманському саду, Ісуса повели на допит в дім первосвященика. Після суду, Понтій Пілат, прокуратор іудейський, затвердив вирок про страту Христа. Згідно з традицією, на честь великого свята юдейської Пасхи одного з арештованих милували. Прокуратор у зверненні до народу радив звільнити Ісуса, але підкуплені грошима первосвящеників і фарисеїв люди кричали: "Розіпни Його!", а про Варавву: "Відпусти його!". Останніми словами Ісуса були: "Отче! В руки Твої віддаю дух Мій".
Понеділок, вівторок, середа – 8:00 – Літургія (сповідь,причастя). 17:00 – Велике повечір’я.
Четвер – 9:00 – Літургія (сповідь,причастя). 17:00 – Утреня. Страсті Христові.
П’ятниця – 8:30 – Царські часи.
14:00 – Вечірня. Винесення Св. Плащаниці.
17:00 – Утреня.
Субота. 9:00 – Літургія (сповідь,причастя).
22.30 - читання Діянь святих апостолів;
23.00 – Пасхальна полуношниця;
23:45–00:00 – Хресна хода навколо храму.
16.04.2017р., Неділя – СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ, ПАСХА.
00:00 – 3:30 – Пасхальна утреня. Божественна літургія.
Освячення пасхальних приношень – з 3.30 год. ранку
до 12.00 год (перед каплицею).
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Церковний календар
23 грудня. Понеділок
Мчч. на Критi: Феодула, Саторнина, Євпора, Геласiя, Євникiана, Зотика, Помпiя, Агафопуса, Василiда та Євареста (ІІІ). Свт. Феоктиста, архиєп. Новгородського (1310). Прп. Нифонта, єп. Кіпрського (ІV). Прп. Павла, єп. Неокесарiйського (ІV).
24 грудня. Вівторок
Навечір’я Різдва Христового (Різдвяний свят-вечір). Прмц. Євгенiї i з нею мчч. Прота, Якинфа та Клавдiї (бл. 262). Прп. Миколая, ченця (ІХ).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя