Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
12-14 травня 2016 р. з нагоди ювілеїв 50-ліття служіння Святійшого Патріарха Філарета на Київській кафедрі та 20-ліття його Патріаршества відбудеться низка урочистих заходів.
06 травня 2016 року, з нагоди храмового свята, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” на Борщагівці в місті Києві звершив намісник Свято Михайлівського Золотоверхого монастиря, єпископ Вишгородський Агапіт .
На запрошення настоятеля храму протоієрея Валерія Семанцо - настоятель Свято-Введенського храму протоієрей Сергій Петленко та клірик парафії протоієрей Григорій Фоя, взяли участь у святковій Божественній літургії з нагоди храмового свята.
Преосвященного владику за доброю традицією зустріли настоятель храму протоієрей Валерій Семанцо та вихованці недільної школи, які піднесли йому паску та квіти.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
У цих словах міститься сенс нашої віри, ними ми свідчимо про те, у що віримо. Вони є фундаментом, на якому будується життя християнина, Новозавітної Церкви і всього світу. Воскресіння Христове, Пасха Господня — це Свято свят і Торжество із торжеств. Свята Церква в духовній радості й торжестві вигукує: „Цей день, його ж створив Господь, радіймо і веселімось в нім!”.
Православні християни по всьому світу відзначають своє головне свято – Воскресіння Ісуса Христа.
З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний — це Світлий Празник Христового Воскресіння. Він, як сказано в ірмосі 8-ої пісні пасхального канона утрені: "Цар і Господь, празників празник і торжество торжеств".
30 квітня, в суботу – з 19.00 до 21.00 – освячення пасхальних приношень
22.30 - читання Діянь святих апостолів;
23.00 – Пасхальна полуношниця;
23:45–00:00 – Хресна хода навколо храму.
1 травня 2016 р., Великдень – Пасха Христова
00:00 – Пасхальна утреня. Божественна літургія.
Освячення пасхальних приношень – з 3.30 год. ранку
до 12.00 год. (перед каплицею на тротуарах
від кільця вул. Якуба Коласа до вул. Тулузи).
Останній тиждень перед Пасхою називається Страсним (страсть з ц.-сл.— страждання). Цей тиждень має таку назву тому, що він присвячений останнім дням земного життя Христа Спасителя: Його стражданням, хресній смерті й погребінню. Усі дні цього Страсного тижня називаються "Великими" – Великий Понеділок, Великий Вівторок і т.д. Через особливе значення і велич духовних спогадів та богослужінь Страсний тиждень не включений у богослужбове коло Великого посту, а стоїть окремо, як перехід від Святої Чотиридесятниці до Світлого Христового Воскресіння. А ще Страсний тиждень особливий тим, що він є найсуворішим.
В останню неділю Великого посту Церква святкує урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим.
Напередодні у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне Бдіння. За вечірнім богослужінням була звершена Літія, під час якої відбулося благословення хлібів.
Богослужіння звершив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої та священика Василія Білика.
Після читання Євангелія отець настоятель благословив і освятив вербу, яку віруючі принесли до храму.
У день самого свята святкову Божественну літургію звершив настоятель – протоієрей Сергій Петленко у співслужінні духовенства храму.
Цього року Україна відзначає 30 роковини після трагедії на Чорнобильській АЕС. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
22 квітня 2016 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав меморіально-парковий комплекс Жертв аварії на Чорнобильській АЕС, який споруджений на території Миколаївського храму на Татарці, що у Шевченківському районі міста Києва.
Наше функціональне енергетичне харчування та інші смаколики були доставлені на передову в зону АТО в 128 бригаду через товаришів-волонтерів (Костянтин Штриккер, Елена Костенко та ін.).
Наша громада нещодавно здійснила благодійну допомогу воїнам АТО, придбавши на зібрані кошти, продукцію у підприємства “ВНП Українське дитяче харчування” для збалансованого щоденного харчування нашим воїнам-захисникам. І ось наша допомога дісталась за призначенням. Висловлюємо щиру подяку усім тим, хто долучився до цієї благодійної справи.
Ми з нашою громадою і надалі продовжуємо збирати кошти на благодійні проекти.
Хто бажає долучитися до наших благодійних справ та допомогти...
«Причастя, або Євхаристія, є таїнством, у якому хліб і вино, під час Літургії, силою та дією Святого Духа перетворюються, або переосутнюються, на істинне тіло й істинну кров Господа Ісуса Христа на спомин страждань Його і смерті, і для причастя православних християн, на відпущення гріхів і на життя вічне» (Догматичне богослів’я).
Підготовка до Причастя здавна називається говінням. Готуючись з'єднатися з Христом у таїнстві Євхаристії, православний християнин повинен підготувати свої душу і тіло до гідної зустрічі з Господом.
Під час Великого посту Церква закликає усіх своїх вірних примиритися з Богом і з'єднатися з Ним через святі таїнства Сповіді та Причастя.
7 квітня Свята Православна Церква відзначає двунадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Напередодні у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне Бдіння з чином благословення хлібів, а в самий день свята у храмі була відправлена Божественна літургія.
Святкову Божественну літургію у Свято-Введенському храмі очолив настоятель парафії – протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої та священика Василія Білика.
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Пасхалія
20 квітня. Неділя
Світле Христове Воскресіння, Пасха
Церковний календар
19 квітня. Субота
Прп. Іоана Ветхопечерника (VІІІ). Мчч. Феони, Христофора i Антонiна (303). Сщмч. Пафнутiя, єп. Єрусалимського. Свт. Георгiя, спов., єп. Антиохiї Писидійської (813–820). Свт. Трифона, патр. Константинопольського (933). Прп. Никифора, iгумена.
20 квітня. Неділя
Прп. Феодора Трихини. Прп. Олександра Ошевенського (1479). Мч. немовляти Гавриїла Бєлостоцького (1690). Свтт. Григорiя (593) i Анастасiя Синаїта (599), патрiархiв Антиохiйських. Прп. Анастасiя, iгум. Синайської гори (695).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя