Архів парафії
Збудуємо храм разом!
Вклади свою цеглину в новий храм Божий !
Наш банер
Рекомендуємо
Наш телеграм канал.
Ікони з дерева
26 листопада 2011 року з нагоди 10-річчя освячення храму-каплиці, на запрошення отця настоятеля, нашу парафію відвідав Святійший Патріарх Філарет.
Святійший Владика відправив Божественну Літургію. Його Святості співслужили: благочинний Святошинського району прот. Валерій Семанцо, настоятель парафії прот. Сергій Петленко, прот. Григорій Фоя, прот. Олександр Тимошенко, прот. Роман Музика, свящ. Олексій Кравець і свящ. Василь Білик.
На нашому будівельному майданчику відбулися події, про які ми хочемо розповісти нашим парафіянам.
На 12 червня цього року випало одне із дванадесятих церковних свят - свято Пресвятої Трійці. Цього дня відбулося зішестя Святого Духа на апостолів, і Свята Церква почала в повному обсязі виконувати своє служіння.
Свято Світлого Христового Воскресіння, Пасха, – головна подія року для православних християн і найбільший православний празник.
Слово "Пасха" прийшло до нас із грецької мови і означає "перехід", "визволення". Цього дня ми святкуємо визволення через Христа Спасителя усього людства від рабства диявола і дарування нам життя й вічного блаженства. Як через Христову смерть здійснене наше викуплення, так і через Його Воскресіння дароване нам вічне життя.
В двунадесятих святах існує, окрім видимої події, ще і її таємний, внутрішній зміст. Введення Пресвятої Богородиці у храм відбулося, коли юній отроковиці виповнилося три роки. Її батьки - Іоаким і Анна, довго не мали дітей, молились про народждення дитини. І Господь, почув в молитві цих уже не дуже молодих людей, явив чудо - послав їм дочку. Чи потрібно говорити про те, що праведні батьки берегли Марію, "як зіницю ока". І ось привели вони Її до храму, поставили на першу сходинку - і ось вона сама на інші сходинки пішла, підкріплена невидимою силою Бога.
29 вересня 2007 року відбулася така очікувана й важлива подія у житті жителів Святошинського району. Цього дня було закладено наріжний камінь у фундамент храму на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці, будівництвом якого буде завершено ансамбль церковного комплексу.
Коли створилася громада, була думка збудувати великий храм, але спільних зусиль вистачило тільки на невеликий храм-каплицю. Щоправда, попри розміри, храм вийшов теплим і затишним, а головне - у ньому розпочалися регулярні богослужіння.
13 грудня 2005 року, у суботу, на свято ап. Андрія Первозваного, Святійший Патріарх Філарет відвідав Свято-Введенську парафію.
У травні 2004 року було закладено і освячено фундамент під майбутню парафіяльну недільну школу. Освячення за ієрейським чином здійснив настоятель парафії священик Сергій Петленко у супроводі клірика парафії свящ. Григорія Фої. На освяченні був присутній директор генпідрядної організації «Добробуд-М» С. М. Марчук із працівниками та парафіяни храму.
30 листопада 2001 року Православна Церква вшановує пам’ять св. Григорія, чудотворця, єп. Неокесарійського (бл. 266-270), прп. Никона, ігум. Радонезького, учня прп. Сергія (1426), прп. Лазаря, іконописця (бл. 857), мч. Гоброна, у св. хрещенні Михаїла, і з ним 133 воїнів (914, Груз.).
Розклад богослужінь:
Вечірнє богослужіння
– 17:00;
вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;
четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);
Божественна Літургія – 9:00.
Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00
Зібрано громадою для Української Армії:
762980 грн.
Церковний календар
01 листопада. П'ятниця
Безсрр. i чудотворцiв Косми та Дамiана Асiйських i матерi їхньої прп. Феодотiї (ІІІ). Сщмчч. Іоана, єп., i Якова, пресвiтера, що в Персiї постраждали (бл. 345). Мцц. Кириєни та Юлiанiї (305–311). Мч. Єрминингельда, царевича Готфського (586). Мчч. Кесарiя, Дасiя i з ними п’яти (VІІ).
02 листопада. Субота
Мчч. Акиндина, Пигасiя, Афонiя, Єлпидифора, Анемподиста та iнших з ними (бл. 341–345). Прп. Маркiана Киринейського (388).
Шуйської-Смоленської iкони Божої Матерi (1654–1655).
Парафіяльна школа
Публікації
Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження
Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.
Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...
Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей
Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...
Наше видання
Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя